Inimesed

Rod Stewart kahetseb kibedalt, et ta noorena naisi solgutas (3)

Ohtuleht.ee, 24. september 2018, 14:05
Foto: Eric Charbonneau/Invision/AP
73aastasel Rod Stewartil on piinlik, et ta noorena naisi halastamatult maha jättis. "Olen palju südameid murdnud ..."

Rokkar kahetseb kibedalt, et tal ei olnud julgust oma armusuhetele ausat lõppu teha. "Ma pole naisi halvasti kohelnud, aga ma pole uhke selle üle, kuidas ma suhteid lõpetasin. Olin täielik argpüks," tunnistas Rod The Suni intervjuus.

Rod toonitab, et ta pole nagu Phil Collins, kes oma teise abikaasa faksi vahendusel hülgas. "Meili ma ei saatnud, aga olen palju südameid murdnud. Olen hiljem vabandust palunud või vähemalt üritanud seda teha."

Rod sai ise hülgamiskibedust maitsta, kui teine abikaasa, Uus-Meremaalt pärit modell Rachel Hunter ta maha jättis. Neil on kaks ühist last: tütar Renee (26) ja poeg Liam (24).

"Kui Rachel mu maha jättis, puudusid mul oskusid lahkuminekuga toime tulla. Olin täiesti kildudeks. See oli kohutav. Kui karma on mind kunagi kätte saanud, siis just toona," arutleb ta.

Nüüd on Rod õnnelikus abielus fotograaf Penny Lancasteriga, kellega tal on kaks poega. Laulja usub, et abieluõnne saladus peitub selles, et erinevalt tema varasematest abikaasadest ja elukaaslastest on Penny inglanna. 

"Ta on Essexi tüdruk ja tunneb selle üle uhkust. Kui Penny vinge välimus välja arvata, on ta vintske, aga mitte ülemäära, ja ei lase mul mingit jura ajada. Ta on suurepärane ema ... Minu meelest ideaalne pakett."

Samal teemal

16. september 2019, 10:02
Rod Stewart paljastab, et tal diagnoositi kolm aastat tagasi vähk
26. august 2019, 11:12
SOOJAD SUHTED: Rod Stewart poseeris koos oma laste nelja emaga
28. september 2018, 16:32
Mis on tõhusaim viis eksist üle saada? Teadlased selgitasid välja!
13. juuli 2018, 21:00
Staaride lavatagune luksus ehk Mida kuulsad artistid kontserdikorraldajailt nõuavad?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee