Tele

VIDEO JA FOTOD | Selgeltnägijasaate osalised pidasid maha ühise saunapeo (4)

Ohtuleht.ee | Video: Greta Kaupmees, Jörgen Norkroos, 24. september 2018 12:51
Uue "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" osalejad pole mingid konkurendid, vaid vastupidi - võistlejad veedavad omavahel aega ka saateväliselt ning pidasid eelmisel nädalal maha ühise grillipeo.

Osalejad said kokku Ave Nahkurile kuuluvas Raudoja kõrtsis. Tänavuste selgeltnägijate kamp on väga kokkuhoidev ning pööripäeva eel saadi kokku, et teha üks saunarituaal ning saates osalemise kogemusi jagada. 

Samal teemal

Võtetel hoiti osalejaid omavahel lahus, et nad üksteisele ülesannete sisu ei paljastaks. Raudojal viis Evald läbi hingele kosutava ning kegale puhastava ja virgutava saunarituaali, milleks tuli nelja erineva puu okstest omale vihad teha. Puu käest tuli enne oksa murdmist ka muidugi luba küsida.

Pärast sauna söödi, joodi, lauldi ja tantsiti. Iga osaleja tõi omaltpoolt midagi lauale ning üks saatejuhte, Kethi Uibomägi, võttis kaasa sõbranna tehtud armujoogi. Nõiad ristisid selle korgijoogiks ja manustasid seda pudelikorgist, juhtides niimoodi päevakajalistele teemadele tähelepanu.

Vatsla vanapagan Heino Mart tõi aga omakasvatatud tallekese Nastja, kellest tehti lambašašlõkki. 

Vaata videost ja fotodelt, kuidas nõidade meeleolukas pidu kulges. 

Samal teemal

01.10.2018
Selgeltnägijasaatest välja langenud Heino Mart: vahel hargnevad mu ees lahti sellised õuduslood, et aju keeldub neid algul uskumast
18.09.2018
Selgeltnägijasaatest välja langenud Toomas: olin alguses liiga tagasihoidlik, oleksin võinud oma kaardid letti lüüa
18.09.2018
TV3 VIDEO | Sügavast depressioonist välja tulnud selgeltnägija Heino Mart annab nõu, kuidas sellest raskest haigusest võitu saada
27.08.2018
Selgeltnägijasaatest pudenenud guru Sixten: õppisin, mida tähendab selgeltnägemine