"Hommikusöök staariga" - Brigitte Susanne Hunt; Anu Saagim; Restoran Kärbes; Karl-Kristjan KingiFoto: Tatjana Iljina; Märt Niidassoo
Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Märt Niidassoo 28. september 2018 09:32
Palusin hommikusöögile värvika seltskonnategelase Brigitte Susanne Hundi, kes on lõpetanud Tartu ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala nja tegutseb saatejuhina Power Hit Radios. Ta on kaasa löönud ka noortefilmis "Nullpunkt", seriaalis "Doktor Silva" ja "Kättemaksukontoris". Varsti näeme näitsikut ka kultusfilmi "Klassikokkutulek" kolmandas osas.  

Palusin hommikusöögile värvika seltskonnategelase Brigitte Susanne Hunt, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala ning tegus hetkel raadiosaatejuhina Power Hit Radio`s. Ta on kaasa löönud ka noortefilmis "Nullpunkt", seriaalis "Doktor Silva" ja "Kättemaksukontor". Varsti näeme näitsikut ka kultusfilmi "Klassikokkutulek" kolmandas osas.  

 2017. aasta augusti lõpus teatas Hunt enda sotsiaalmeedia leheküljel, et kuna teda suurtesse kampaaniatesse reklaamnäoks ei kaasata, siis teeb ta isikliku kampaania "Seksin oma kaaslasega iga päev". Paar nädalat kestnud kampaaniat kajastati hoogsalt ka meelelahutusveergudel. Hiljem teatas Hunt, et kampaania näol oli tegemist sotsiaalse naljaga ja mitte tegeliku eksperimendiga. 2018. aasta algusest hakkas Hunt koostöös telekanaliga TV3 pidama videoblogi.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad