Film

TREILER | Vaata, milline näeb välja Henrik Normanni uus mängufilm! (1)

Ohtuleht.ee, 23. september 2018, 20:13
Foto: Õhtuleht
Henrik Normanni mängufilmile valmis ametlik kinotreiler. Tragikomöödia "Elu hammasratastel" näol on tegemist Eesti pikima mängufilmiga, mis jõuab kinolinale 23. novembril. 

Samal teemal

Skandaalse pop-duo Respekt solisti Kerdo lapsepõlv ei olnud roosiline. Alkohoolikutest kasuisad ja pidev kodutu tunne on jätnud oma jälje. Tema unistus saada kuulsaks lauljaks on ainus kindel asi, mis teda saadab. Artisti elu on aga täis takistusi ja ahvatlusi. Ainult põgenemine fantaasiatesse aitab tal ellu jääda. Kui vanaema oma säästudest loobumisega teeb suure unistuse täitumise veelgi kättesaadavamaks, haarab teda põrgulik eufooria. Paraku isegi mitte Pariis ei täida tema kõiki soove ja nõudmisi.

Reaalne elu kisub Kerdot ikka valele teele. Leida kuulsust , raha ja armastust üheaegselt näib miskipärast võimatu. Ta elab eilses ja unistab homsest, ning oleviku katkematu masinavärk tirib teda halastamatult elu hammasrataste vahele. Kas õigete valikute tegemiseks on juba liiga hilja? Mis on kellegi jaoks õige? Miks sündisin nii ? Kerdot on üks - aga siis on tema sees veel Jumal ja Kurat ! Kes neist võidab ? Isegu hullumaja arstid ei saa aru . "Elu Hammasratastel" otsib vastuseid ja vist ei leiagi. 

  • Stsenaristid: Henrik Normann ja Kerdo Mölder
  • Operaatorid: Oliver Matkur, Kati Jägel
  • Muusika: Mattia Cuppelli
  • Rezissöör: Henrik Normann
  • Osades Veljo Reinik, Liisu Krass, Kait Kall, Kerdo Mõlder, Rita Liiver, Anne Veski, Andres Ots, Sepo Seeman, Ines Aru, Aarne Soro, Kadi Põder, Anne Paluver, Pille Pürg jt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee