Staartšellist Silvia Ilvese peret tabas traagiline kaotusFoto: Facebook
Anu Saagim 22. september 2018 10:16
Tšellist Silvia Ilves jagab Facebookis kurba uudist. Nimelt jäi tema aastane varjupaigast võetud kass Jack otse koduvärava ees auto alla.

"Eile öösel tuli Jack, kes hea meelega igal õhtul minu juurde teki alla poeb, taaskord kaissu tuduma, Cristopheri ja minu vahele. Tema on kass, kes armastas lausa teki alla pugeda ja koos uinuda. Aga hommik oli kiire, vaja 8ks linna jõuda. Nüüd tuli veel eriti palju asju kaasa võtta, õigest bussist jäime lastega maha ning hilisema bussi peale napilt jõudsime. Taxify ka ei töötanud. Hommikul ei jõudnud ühelegi kassile ega kutsule pai teha, vaata, et hommikusöök kaasa saab.

Sõidame. Piritalt kesklinna jõudes saan teate, et meie must kass Jack jäi auto alla. Otse meie koduaia värava ees!

Eile õhtul kell kaheksa koju jõudes ta veel tervitas meid väravapostil.
Vabaõhukooli tee tänav, kus meie värava lähedal asub veel lamav politseinik, mis autosid pidurdama peaks sundima, suudeti must kassike alla ajada? Kellegil oli samuti kiire? Hirmust, et must kass jookseb üle tee, ajan ta parem alla, siis murran musta kassi fenomeni ja reedene päev tuleb kena? Liiga vara sai Jackie elu otsa, ta oli vaid 1-aastane noor kass. Ja mis ma siin alla ajajat süüdistan tegelikult?.. Ta oli väga elurõõmus ja uudishimulik kass, joosta üle väikese autotee ning oledki metsatuka äärel! Aga äkki jooksis ta meile hommikul järele... Tahtis midagi öelda? Silvia, ole lastega täna ettevaatlik!.. Ja veel 10 erinevat mõtet peas. Aga ükski mõte teda ellu ei ärata. Tahan nüüd siin Caffeines seda tobedat kassiarmastaja kaastunde postitust kirjutades nutma hakata ja hakkangi!!!!!!!"

"Jacki matused toimusid reede õhtul, peale minu ERSO kontserti," lisab Silvia.