Inimesed

Kristiina Aigro ärritus Vahur Kersna peale: kas teie arvates on tõesti Lasnamäel elavad eestlased prussakad?! (35)

Toimetas Keit Paju, 20. september 2018 14:50
Kristiina Heinmets-AigroFoto: Tiina Kõrtsini
Sõnasõda Vahur Kersna ja teiste kohalike staaride vahel ei paista vaibuvat. ETV toob taas ekraanile saate „Kersna kõnnib Kadriorus“, kust seekord on eemaldatud paksu pahandust tekitanud väljend "nihhujaa". Telemees muigas, et ta oleks väga imestunud, kui ka nüüd "Lasnamäe prussakad tagumistele sõrgadele ei tõuse". Selle peale ärritus eksmiss Kristiina Aigro, kes Kersnale pika vastuse sotsiaalmeedias kirjutas.

"Mina olen Lasnamäe prussakas! Lugupeetud Vahur Kersna: miks kasutada sõna Lasnamäe taaskord halvustavas kontekstis? Kas kõik ligi 100 000 tavalist lihtsat eestlast on teie arvates prussakad, sest nende kodu asub Lasnamäel?" pärib Aigro. 

"Üheksandasse klassi sattusin kesklinna ja mulle kui Lasnamäelt tulnule tehti kiiresti selgeks, mis on LASNAMÄE! Tänu oma julgusele ei tehtud sellest välja, aga see oli sõna, mida lapsena tuli häbeneda. Seesama halvustav maik ei ole kuskile kadunud, pigem suurenenud kui alles paar päeva tagasi ei julgenud eesti soost noorem taksojuht öelda, et elab Lasnamäel?

Mina olen Lasnamäe prussakas ja tõusen pigem oma sõrgadele ja mul on hea meel mitte olla arrogantsusega eputav eliit, kelle jalas olevate kergesti purunevate kristallkingade kontsadele ei kannata tõusta!" põrutab Aigro Kersnale.

Kersna saade "Kersna kõnnib Kadriorus" oli esmakordselt eetris 18. juulil. Seekord on saade eetris ETV2-s.

Kersna rääkis Kroonikale, et on saate esimese otsa põhjalikult ümber teinud ja eemaldanud sealt osadele televaatajatele häirivalt mõjunud, Peeter I omastatud roppsõna "nihhujaa". 

Siiski ütles telemees muiates, et "ta oleks väga imestunud, kui peale seekordset versiooni Lasnamäe prussakad nagu üks mees tagumistele sõrgadele ei tõuse."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee