Foto: Anett Velsberg / Facebook
Ohtuleht.ee 19. september 2018 22:06
Tallinnast pärit, aga pikalt Lõuna-Aafrika Vabariigis elanud vegankokal, toidustilistil ja -fotograafil Anett Velsbergil on Instagramis 282 000 jälgijat, olles sellega populaarsuselt kolmas eestlane selles pildikeskkonnas.

"Ma arvan, et vast inimestele lihtsalt meeldib minu stiil ja minu käekiri, see on selline värske ja helge," arutles Velsberg "Pealtnägijas", miks teda selline edu on saatnud, vahendas ERRi uudisterportaal.

Aneti jaoks on sotisaalvõrgustikust alguse saanud edu kandunud üle pärisellu.

Täna teeb ta nii retseptide autori, stilisti kui fotograafina kaastööd väga mitmeterahvusvaheliste väljaannetega. Muuhulgas on tema retseptid ja fotod ilmunud näiteks Briti kuulsaima telekoka Jamie Oliveri ajakirjas, tuntud Ameerika telenäo ja ärinaise Martha Stwearti väljaandes "Martha Stewart Living" ning veel väga mitmetes teistes rahvusvahelistes ajakirjades ja kokaraamatutes.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Lahe ja võib uhkust tunda aga sooviks teada? 26. september 2018 22:30
Kust tulevad tänapäeval noortel sellised võimalused? Milline on olnud mündi teinepool ehk mis on see nipp, et saavutada see, mida tegelikult teha tahetakse või soovitakse?
Kust on saanud nii noor inimene hea algkapitali, et sai õppida ärikoolis, mis polnud odav, asutada oma menüü catering ettevõtmine? Ja oli aega, raha elada teises riigis ja ka seal õppida?
Tore oleks kui tehtaks selliseid saateid, mis näitaks selgelt ära algusest lõpuni kuidas edu saavutamine käib ja kui palju, siis peaks tänapäeva noor omama algkapitali, et õppida ja panna püsti oma ettevõtmine jne? Kas nendel noortel ongi üldse võimalusi, kes on maast madalast maha tambitud ja kellel pole panustavaid või lihtsalt toetavaid vanemaid, peret? Selle tubli ja tööka neiu puhul jääb mulje , et tal oli toetajaid igasmõttes ja muidugist toetav ja hooliv pere, kes on oma lapsesse panustanud. Kõik noored soovivad sisimas olla tublid ja läbilöögi võimelised, leida oma tee aga millegi pärast paljudel jääb asi kinni kontaktide, raha,teadmatuse ja aja varna jne. Isegi tean kooli, kus raha ei küstud aga luges see, kes on su vanemad? Kui miskit pole, jäeti ukse taha olgu tunnistus hea tahes.
Tom 20. september 2018 08:32
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS