Inimesed

Selgeltnägija Alisa lõpetas kooli ja laiendab oma tööpõldu (9)

Anu Saagim, 20. september 2018 12:31
Nõid Alisa, Reet Härmat, Anu SaagimFoto: Kalev Lilleorg
"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" möödunud hooaja võitja nõid Alisa lõpetas hiljuti edukalt meigikooli IMAGE Makeup School, mille eestvedajaks on üks Eesti tuntumaid meigikunstnikke Meelis Krik.  

"Kooli õppekava oli väga intensiivne. Kuigi olen meikimist hobina harrastanud juba lapsest saati, siis meigikoolis õpetati viimase peal viimistletud meigi tegemist nii endale kui teistele," räägib Alisa. "Kiidaksin siinkohal meie juhendaja Meelise äärmiselt peent värvitunnetust, nägemust ja loomulikult viimse piirini viimisteletud töökvaliteeti."

Samal teemal

Meelis Kriki kõrget kvalifikatsiooni tõestavad tõepoolest ka arvukad rahvusvahelised autasud, näiteks diplom „Parimatest parim“ maailmatasemel tunnustatud võistlustelt "Intercoiffure Mondial Russia". Meelise käe all on õppinud paljud tuntud Eesti meigikunstnikud nagu Evelin Kuldkepp, Älis Viisileht ja ka Getter Jaani ning Kaia Triisa.  

"Meelise juhitud meigikool võlus mind just uue lähenemisega ja ka võimalusi on seal palju: kool pakub personaalset meigikoolitust, profimeigikoolitust algajale aga ka edasijõudnutele. Need, kes alustavad päris nullist, saavad kaasa kosmeetika stardikomplekti. See, kes on huvitatud vaid selfie-meigist, saab just sellise koolituse." 

Nõid Alisa new look

"Tahaksin tulevikus spetsialiseeruda nn maagilise meigi tegemisele, kui ka erivajadustega inimesele jumestuse tegemisele ning miks mitte ka õpetamisele. Kindlasti tahaksin õpetada meikima ka need naised, kes pole end kunagi meikinud."

"Ja minu soe soovitus naistele oleks, et läbige palun kõik üks korralik meigikoolitus mõne professionaali käe all, sest naine peab alati hoolitsetud ja kaunis välja nägema."

"Tegin ise hiljuti ka totaalse stiilimuutuse," lisab Alisa. "Juhindusin Venemaa stiiliguru Julia Dianova soovitustest ja eemaldasin juuksepikendused ning lõikasin juuksed lühemaks. Samuti soovitas stilist mul tukka proovida ja vaadake ise, see sobib mulle suurepäraselt!"

Samal teemal

29.03.2019
Nõid Alisa tahab ennast steriliseerida: milleks sigida, see maailm on täis s*tta
14.10.2018
VIDEO JA PILDID | ILU SÕNUMI 2. päev - maagilised meigid, maitsed, lõhnad ja värvid
29.09.2018
PILDIGALERII | SINIRING heategevuslik galaõhtusöök-kontsert Tanel Padariga restoranis Merineitsi
24.09.2018
SUUR GALERII | Eesti selgeltnägijad tähistasid üheskoos uue hooaja algust uhke peoga!