Inimesed

Woody Alleni kasutütar ja nüüdne abikaasa: mu kasuema Mia Farrow oli vägivaldne türann! (7)

Triin Tael, 18. september 2018, 00:01
KÕMULINE PAAR: Woody Allen suudlemas oma vastset abikaasat Soon-Yi Previni 26. detsembril 1997 Pariisis Tuileries' aias. USA tipprežissöör ja tema endine kasutütar oli abiellunud 23. detsembril Veneetsias. Foto: AFP/SCANPIX

Viieaastase tüdrukuna oli Soon-Yi Previn Souli tänavail hulkudes suurest näljast seepi söönud. Kuid Woody Alleni endine kasutütar ja nüüdne abikaasa kinnitab skandaalses intervjuus: see kõik oli köömes alanduste ja vägivalla kõrval, mida ta pidi taluma Woody omaaegse kallima Mia Farrow' adoptiivtütrena.

Oma ema kauase partneri Woody Alleniga (82) abielus olev Previn (47) on andnud harukordse intervjuu, milles kaitseb režissöörist abikaasat Farrow' jätkuvate pedofiiliasüüdistuste eest. Mia (73, „Rosemary laps“) on aastakümneid väitnud, et Woody kuritarvitas tema tütart Dylanit lapsepõlves seksuaalselt. Seda kinnitab ka Dylan. Tipplavastaja on nende süüdistusi alati eitanud. Ent kõmulisel kombel Woody kasutütrest armukeseks ja seejärel seaduslikuks naiseks saanud Soon-Yi kinnitab New Yorkeri intervjuus: hoopis ema Mia oli vägivaldne türann, kes peksis teda juukseharjaga ja kõlgutas teda pea alaspidi, sest vere juurdevool ajju pidi juhmaka plika targemaks tegema.

Soon-Yi oli kuuene, kui Mia ta 1977. aastal Lõuna-Korea lastekodust adopteeris. Juba näitlejanna esimene embus olevat olnud võlts.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16. oktoober 2019, 10:06
Mia Farrow' poeg tegi oma meeskallimale leidliku abieluettepaneku
1. märts 2019, 10:24
Suri neljakordne Oscari-võitja ja Mia Farrow' eksmees André Previn
9. veebruar 2019, 13:00
Woody Allen nõuab Amazonilt 68 miljonit dollarit valuraha
18. detsember 2018, 10:20
JÄRJEKORDNE SEKSISKANDAAL: Woody Allenil oli armusuhe 16aastase tüdrukuga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee