Inimesed

Woody Alleni kasutütar ja nüüdne abikaasa: mu kasuema Mia Farrow oli vägivaldne türann! (7)

Triin Tael, 18. september 2018 00:01
KÕMULINE PAAR: Woody Allen suudlemas oma vastset abikaasat Soon-Yi Previni 26. detsembril 1997 Pariisis Tuileries' aias. USA tipprežissöör ja tema endine kasutütar oli abiellunud 23. detsembril Veneetsias. Foto: AFP/SCANPIX
Viieaastase tüdrukuna oli Soon-Yi Previn Souli tänavail hulkudes suurest näljast seepi söönud. Kuid Woody Alleni endine kasutütar ja nüüdne abikaasa kinnitab skandaalses intervjuus: see kõik oli köömes alanduste ja vägivalla kõrval, mida ta pidi taluma Woody omaaegse kallima Mia Farrow' adoptiivtütrena. 

Oma ema kauase partneri Woody Alleniga (82) abielus olev Previn (47) on andnud harukordse intervjuu, milles kaitseb režissöörist abikaasat Farrow' jätkuvate pedofiiliasüüdistuste eest. Mia (73, „Rosemary laps“) on aastakümneid väitnud, et Woody kuritarvitas tema tütart Dylanit lapsepõlves seksuaalselt. Seda kinnitab ka Dylan. Tipplavastaja on nende süüdistusi alati eitanud. Ent kõmulisel kombel Woody kasutütrest armukeseks ja seejärel seaduslikuks naiseks saanud Soon-Yi kinnitab New Yorkeri intervjuus: hoopis ema Mia oli vägivaldne türann, kes peksis teda juukseharjaga ja kõlgutas teda pea alaspidi, sest vere juurdevool ajju pidi juhmaka plika targemaks tegema. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.09.2019
Mia Farrow' poeg tegi oma meeskallimale leidliku abieluettepaneku
01.02.2019
Suri neljakordne Oscari-võitja ja Mia Farrow' eksmees André Previn
09.01.2019
Woody Allen nõuab Amazonilt 68 miljonit dollarit valuraha
18.11.2018
JÄRJEKORDNE SEKSISKANDAAL: Woody Allenil oli armusuhe 16aastase tüdrukuga