Film

ARVUSTUS | Film sellest, kuidas mees ja naine joovad poolteist tundi veini ja räägivad (4)

Sten Kohlmann, 17. september 2018 15:04
Foto: Outnow.ch
Lindsay ja Frank on oma loomult vihkajad. Neile ei meeldi mitte miski. Ei meeldi neile kontvõõrad ega ka tuttavad inimesed. Nad vihkavad maailma, vihkavad oma sõpru ja vanemaid ning vihkavad iseennast. Kui paarike esmakordselt kohtub, hakkavad nad - üllatus, üllatus - vihkama ka teineteist.

Samal teemal

Mõlemad on kutsutud Franki poolvenna pulma. Esmalt mainitud ilmselgete sugulussidemete tõttu, Lindsay on aga vennakese endine pruut, kes üritab oma südamevalust üle saada. Suurest vihkamisest hoolimata on Frank Lindsay ja Lindsay Franki jaoks ainukene inimene, kellega kogu nädalavahetuse jooksul suhelda saab. Saab ju ainult teine vihkaja aru, kuivõrd suur piin oleks mittevihkajatega suhtlemine.

Pooleteise tunni jooksul on vaatajal võimalik kogeda, kuidas Lindsay ja Frank veini joovad, kõiki teisi taga räägivad, teineteisele enda halvimaid külgi tutvustavad ning samal ajal märkamatult üksteisele naha alla poevad. Paus veinivulinas saabub vaid harva, ent jutuvada ei suuda katkestada isegi füüsilised lembehetked kõrkjaid täis mäenõlval.

„Reisisiht - pulm!“ on üpriski sümpaatne romantiline komöödia, mis suudab nii mõnelgi korral suunurki ülespoole kiskuda ning on näha, et ekraanil ilutsev duo võtab isegi kogu asja mõnuga. Kohe näha, et vanad sõbrad (ja võibolla isegi enese teadmata abielupaar).

Samal teemal

17.09.2018
ARVUSTUS | „Nico, 1988“ – viisteist minutit kuulsust, mis hävitab elu
14.09.2018
ARVUSTUS | „Otsing“ ehk film sellest, kuidas lapsevanem õpib arvutit kasutama
14.09.2018
ARVUSTUS | 85 minutit hingematvat põnevust ühe näitleja ja paari telefoniga
13.09.2018
FILMISAADE „DUUBEL“ | Miks halvad filmid roppumoodi raha teenivad?