Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 17. september 2018 09:43
Woody Alleni endine kasutütar ja praegune abikaasa Soon-Yi Previn on viimaks ometi avanud suu - selleks, et oma adoptiivema Mia Farrow pihta sappi pritsida.

Oma ema endise kallima Woody Alleniga (82) abielus olev Previn (47) kirjeldab New Yorkeri intervjuus Miat vägivaldse türannina, kes peksis teda juukseharjaga ja hoidis teda pea alaspidi, sest vere juurdevool ajju pidi Soon-Yi targemaks tegema. 

Soon-Yi ütles, et ei suuda enam pealt vaadata, kuidas Farrow (73) Allenit oma tütre Dylani seksuaalses ärakasutamises süüdistab. Mia ise olevat emana olnud kohutav.

Soon-Yi oli kuuene, kui Mia ta 1977. aastal Korea lastekodust adopteeris. Juba näitlejanna esimene embus olevat olnud võlts. Söuli tänavail suurest näljast seepi söönud tüdruk sattus enda väitel vihma käest räästa alla: probleemid alanud juba enne Koreast lahkumist. Mia oli visanud tüdruku, kes polnud eales üksi vannis käinud, tseremoonitsemata vette. "Ta polnud algusest peale minu vastu emalik," süüdistab Soon-Yi, kes kasvatab koos Alleniga kaht tütart.

Soon-Yist sai Farrow ja tema toonase abikaasa, helilooja André Previni suure pere liige. Abielupaaril oli kolm bioloogilist järeltulijat ning lisaks Soon-Yile kaks kasulast. Lihast poega Fletcher Previni kohelnud Mia geeniusena, teised lapsed olnud otsekui madalamast seisusest. Kui Soon-Yi õppust ei võtnud, visanud Mia teda puust täheklotsidega. Veel jaganud näitlejanna Koreast toodud tütrele kõrvakiile, peksnud teda juukseharjaga ja tembeldanud idioodiks. 

Kui abielu Previniga oli purunenud ja Soon-Yi tutvus Alleniga, olevat ta algul meest vihanud. "Ma ei mõistnud, miks keegi peaks tahtma nii vastiku ja alatu inimesega olla nagu mu ema."

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

aga 17. september 2018 13:29
kas keegi läheb head last lööma, vaevalt, järelikult olid ära teeninud
jah 17. september 2018 11:44
vaesekesel raske elu tõesti, oleks võinud sinna Korea tänavale seepi sööma jäädagi... Ah et lausa juukseharjaga peksti, nii et tuli pugeda (tiirase) kasuisa voodisse. Alleni esimene abikaasa oli abiellumise ajal 17 aastane ja üks pikematest suhetest algas näitlejannaga, kes siis oli 17. Naisi on ta vahetanud hulgaliselt, mõned lapsed ka ise sigitanud. Korea tänavalt üleskorjatud tüdruku tegelik vanuski pole teada, ta võib ametlikust olla paar aastat noorem. Mia Farrow ja Woody Alleni elukorraldus oli omamoodi, kummalgi oli oma kodu. Ja nende sellisegi kooselu viis lõplikult lahku just see tüdruk. Eks nad ilmselt kõik väärivad üksteist. Ja laste adopteerimisega jätkas ka korealanna, bioloogilisi lapsi neil pole, küll 2 adopteeritut.

SISUTURUNDUS