Inimesed

Woody Alleni naine Soon-Yi: ema Mia peksis mind juukseharjaga! (2)

Ohtuleht.ee, 17. september 2018 09:43
Foto: Reuters/Scanpix
Woody Alleni endine kasutütar ja praegune abikaasa Soon-Yi Previn on viimaks ometi avanud suu - selleks, et oma adoptiivema Mia Farrow pihta sappi pritsida.

Oma ema endise kallima Woody Alleniga (82) abielus olev Previn (47) kirjeldab New Yorkeri intervjuus Miat vägivaldse türannina, kes peksis teda juukseharjaga ja hoidis teda pea alaspidi, sest vere juurdevool ajju pidi Soon-Yi targemaks tegema. 

Soon-Yi ütles, et ei suuda enam pealt vaadata, kuidas Farrow (73) Allenit oma tütre Dylani seksuaalses ärakasutamises süüdistab. Mia ise olevat emana olnud kohutav.

Soon-Yi oli kuuene, kui Mia ta 1977. aastal Korea lastekodust adopteeris. Juba näitlejanna esimene embus olevat olnud võlts. Söuli tänavail suurest näljast seepi söönud tüdruk sattus enda väitel vihma käest räästa alla: probleemid alanud juba enne Koreast lahkumist. Mia oli visanud tüdruku, kes polnud eales üksi vannis käinud, tseremoonitsemata vette. "Ta polnud algusest peale minu vastu emalik," süüdistab Soon-Yi, kes kasvatab koos Alleniga kaht tütart.

Soon-Yist sai Farrow ja tema toonase abikaasa, helilooja André Previni suure pere liige. Abielupaaril oli kolm bioloogilist järeltulijat ning lisaks Soon-Yile kaks kasulast. Lihast poega Fletcher Previni kohelnud Mia geeniusena, teised lapsed olnud otsekui madalamast seisusest. Kui Soon-Yi õppust ei võtnud, visanud Mia teda puust täheklotsidega. Veel jaganud näitlejanna Koreast toodud tütrele kõrvakiile, peksnud teda juukseharjaga ja tembeldanud idioodiks. 

Kui abielu Previniga oli purunenud ja Soon-Yi tutvus Alleniga, olevat ta algul meest vihanud. "Ma ei mõistnud, miks keegi peaks tahtma nii vastiku ja alatu inimesega olla nagu mu ema."

Samal teemal

01.03.2019
Suri neljakordne Oscari-võitja ja Mia Farrow' eksmees André Previn
09.02.2019
Woody Allen nõuab Amazonilt 68 miljonit dollarit valuraha
18.12.2018
JÄRJEKORDNE SEKSISKANDAAL: Woody Allenil oli armusuhe 16aastase tüdrukuga
25.05.2018
Tütre pilastamises süüdistatud Woodyt tormas kaitsma tema poeg

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee