Inimesed

Moefotograaf Toomas Volkmann: „Inimesed ei taju tänapäeval enam erinevaid kümnendeid, sest moepööris on läinud kiireks. Eriti 2000ndail.” (8)

Aigi Viira, 15. september 2018 00:01
Foto: Robin Roots

Moefotograaf, kelle garderoobikapis puuduvad lõhkiseks disainitud teksased ning paabulinnu sabatoonides küütlevad pintsakud. Mees, kes on tark nagu kurat ja võib hea tahtmise korral Virginia Woolfist või eri kümnendite moekunstist särava loenguga üles astuda. „Viimane edev asi, millega käisin paaril korral, oli neoonoranž särk,” tunnistab ta häbitult muiates. „See võis olla aastal 1998!” Koletult kõlav sõnapaar „neoonoranž särk” ning neutraaltoone eelistav Volkmann kokku ei passi. Või siiski?

Toomas pole see persoon, kes pisikese poisina kuuri taga salaja värsket Silueti numbrit kui õhku sisse ahmis või salaja õmbluskurustel käis. Kaugel sellest – kui Toomas verisulis noorukina ülikooli arstiteaduskonda sisse astuma läks, polnud ta kindel, kas temast saab psühhiaater või sisehaiguste tohter. Kindlasti mitte kirurg. Kui ta aga kolm aastat hiljem sättis sammud hoopis lavakunstikooli, oli ta kindel, et temast saab näitleja. „Mul oli toona tunne, et kõik on võimalik,” kõneleb Toomas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.09.2018
Linnar Priimägi: terrorism on ka see, kui trammist tõugatakse inimene välja lõbu pärast
27.02.2018
EV100 VIDEO | Moefotograaf Toomas Volkmann: „Soovin, et meil oleks lumememmesid, mis elaksid kuni aprilli alguseni.“
04.02.2018
Toomas Volkmann: „Ma poleks eales arvanud, et sellist projekti teen ja pildistan sadat inimest!”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee