Inimesed

Bobby Brown uues filmis: Whitney tegi minust narkomaani! 

Ohtuleht.ee, 16. september 2018, 12:00
Kuulus paar 1997. aastal. Foto: Reuters/Scanpix
Bobby Brown on produtsendina ekraanile toonud kaheosalise mängufilmi omaenese elust. "The Bobby Brown Story" väidab, et mitte Bobby ei teinud Whitney Houstonist narkomaani, vaid asi oli hoopis vastupidi.

Filmis on kujutatud Whitney ja Bobby pulmahommikut. Peigu purevad kahtlused. "Armastan teda üle kõige," ulub ta ning seletab siis segaduses lapse näoilmel: "Mitte keegi ei usu, et ma väärin Whitneyt ... ja ehk ei väärigi ..."

Whitney aga tõmbab samal ajal kokaiini, kirjeldab The Mirror kõmulist stseeni, mida Brown kirjeldas juba kahe aasta taguses intervjuus. "Sellepärast, et ma olen pabinas," seletab lauljanna oma armunud peiule. Kui Bobby tabab oma tulevase naise meelemürgi pruukimiselt, kohkub ta väga, kuid suudleb siis kallimat andestavalt pealaele. Nad suunduvad altari ette. 

On neil stseenidel reaalsuses toimunuga midagi ühist, küsib The Mirror. "Seda ei saa me eales teada. Kuid nagu näha, tahab Bobby, et me niimoodi arvaksime." 

Kuus ja pool aastat tagasi vannist surnuna leitud Whitney Houston ei saa end eksabikaasa väidete eest kuidagi kaitsta. Film kujutab Bobbyt kadunud hingena, kes pühendub diivalikule, isekale ja nõudlikule Whitneyle. Antakse mõista, et just Whitney tõttu hakkas Bobby iga päev uimasteid pruukima ning oleks äärepealt surnud. 

Samal teemal

5. september 2018, 11:13
Bobby Brown viskas Janet Jacksoni pärast seksi pesuväel välja?
11. august 2018, 00:01
„Whitney ütles: „Mind pilastati noores eas. Aga seda ei teinud mees, vaid naine.““
17. mai 2018, 11:41
Cannes'i šokidokk: Whitney Houstonit pilastas lapsepõlves naissoost nõbu
4. märts 2018, 10:00
Eksabikaasa: Whitney Houston ei surnud narkootikumide tõttu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee