Foto: Instagram
Ohtuleht.ee 15. september 2018 11:00
Spice Girlsi lauljatari Mel B endine lapsehoidja on Daily Maili intervjuus lagedale tulnud röögatute paljastustega. Jääb mulje, et seksihull Mel on paras rongaema.

Meeslapsehoidja Rusty Updegraff hoolitses Meli kolme tütre eest üheksa kuud. Augustis andis ta kohtule tunnistusi. Rusty väitel kiusas Mel julmalt oma tütart Angelit (11), kelle isa on koomik Eddie Murphy. Lauljanna ja talendisaate kohtunik nimetanud tütart haisvaks litaks, kuna too keeldus deodoranti kasutamast.

See polnud veel kõige hullem - Updegraffi sõnul vooris Meli kodust alailma mehi läbi. Lapsed pärinud, miks emme toas on alasti onud.

"Päevas võis läbi käia nii kolm meest ... viietunnine seanss igaühega neist," rääkis manny DailyMailTV-le. 

Lapsehoidja väitel oleks noorim tütar, seitsmene Madison äärepealt sugulise pilastamise ohvriks langenud. Üks Meli meessõpradest oli üritanud lapsega duši alla minna. 

Mel võis vahel isegi kümneks päevaks ära sõita, ilma et oleks selle aja jooksul kordagi koju helistanud ja oma laste järele pärinud, väidab lapsehoidja. 

Madisoni hooldusõigust jagab Mel oma eksabikaasa Stephen Belafontega. Kohtu korraldusel peab Melil olema kaasas teine, vastutusvõimeline täiskasvanu, kui Madison tema pool ööd veedab. 

Lauljanna tunnistas hiljuti, et on läinud võõrutusravile. Ta möönis seksi ja alkoholiga liialdamist, kuid kinnitas, et need on traumajärgse stressihäire tunnused. 

Rusty loodab, et Mel suudab end kokku võtta. "Need tüdrukud armastavad oma ema ja Melanie armastab neid, aga ta vajab kohutavalt abi. Tahan, et ta oleks meelemürkidest prii ja terve, sest siis saab ta jälle ema olla. Praegu on ta maailma halvim ema."