Inimesed

Täna võinuks saada 35aastaseks laulja Amy Winehouse, kes suri 2011. aastal 27aastasena

Kas vanaema kaardipakk ennustas Amy Winehouse'ile surma? (5)

Triin Tael, 14. september 2018 00:01
OMADEGA PUNTRAS: Amy Winehouse oli juba 2008. aastal Weston Parki muusikafestivalil purupurjus, jõi, läkastas ega osanud oma laulude sõnu. Paistis, et ta ei saa üldse aru, milleks ta laval on.Foto: VIDA PRESS

Superandekast lauljatarist Amy Winehouse'ist sai mõne aastaga tuikuv inimvare, keda taustalauljad pidid laval püsti hoidma. Paistis, et ta oli võtnud nõuks end surnuks juua. Nii sündiski. Kas allakäigu alguseks sai hingesugulasest vanaema ränk haigus ja lahkumine?

Legendaarne Ameerika džässilaulja Tony Bennett salvestas Amy Winehouse'iga 2011. aasta 23. märtsil dueti „Body & Soul“, mis ilmus alles pärast Amy surma. Vanameister on väljendanud kibedat kahetsust, et ei püüdnud ilmselgelt omadega puntras kolleegi õigele teele juhatada – Tonyl endalgi oli seljataga võitlus alkoholismi ja uimastitega. Tema sõnul uskus Amy, et sureb noorelt. „Ta teadis, et tal on palju probleeme, et ta ei jää ellu.“ Täpselt neli kuud hiljem, 23. juulil 2011 leitigi lauljatar surnuna. 

2006. aastal oli Winehouse'iga toimunud seletamatu murrang. Särasilmsest vormikast noorest lauljatarist sai pärast seda mõne aastaga tontjalt kõhn ja purjus inimvare. Üledoosid, enesevigastamine, purjuspäi lällamine nii tänaval kui ka laval. Muutus oli rabav ja šokeeriv. Üldsus murdis pead: mis küll selle andeka neiuga juhtunud on? 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.11.2019
Amy Winehouse’i eksmees pani oma üürikorteri põlema
28.07.2019
Amy Winehouse’i eksmees nõuab naise varandusest miljonit
16.02.2019
Amy Winehouse laulab haua tagant taustavokaali
13.10.2018
Amy Winehouse läheb hologrammina maailmaturneele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee