Inimesed

Vene filmitaat leidis pärast abielu purunemist uue seksika kallima (4)

Ohtuleht.ee, 13. september 2018 10:51
Ivan Krasko abiellus kolm aastat tagasi oma endise näitekunstitudengi Natalja Ševeliga. Nüüd ilmnes, et abielu on purunenud. Foto: Ruslan Shamukov/TASS
Fännid ei pea Vene filmiveterani Ivan Krasko pärast muretsema. 87aastane näitleja, kes hülgas seksipuuduse tõttu endast 60 aastat noorema abikaasa Natalja, on juba uue noore silmarõõmu leidnud.

Krasko rääkis ajakirjandusele, et hakkas uut naist otsima, kui oli selge, et tema neljas abikaasa Natalja ei kavatse temaga magada ja lapsi sünnitada. "Laps on armastuse tõend. Iga abielupaar peaks laps saama," ütles ligi 140 filmis mänginud näitleja.

Nüüd on Ivanil uus noor südamedaam: 27aastane Julia Kitšemassova. Julia tunnistab, et armus Kraskosse, nähes teda teatrilaval. "Ta on nii seksikas!" vahendab Briti leht The Sun Julia sõnu. 

Noor naine käis Kraskot kuude viisi teatris vaatamas. "Tutvusime ja hakkasime suhtlema. Siis, mõnda aega hiljem, kutsus Ivan mind kohtama."

Julia usub, et temast saaks Ivanile oivaline abikaasa.

"Ma tean, kust ja kuidas teda õigesti puudutada. Kui ma teda esimest korda puudutasin, reageeris ta nii, nagu poleks kümme aastat seksinud. Ma tahan tema uueks naiseks saada. Ma tahan temaga lapsi." 

Samal teemal

12.09.2018
Filmiveterani abielu purunes: „Me ei seksinud kunagi!“
10.09.2018
Muldvana näitleja läks oma noorest naisest isevärki põhjusel lahku
09.09.2016
MILLINE KIRG: 85-aastane Vene näitleja kosis 25-aastase näitsiku
12.09.2015
Vene filmitaat Ivan Krasko võttis verinoore naise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee