Tele

Millega tegeleb poliitikas ebaõnnestunud Võsa-Pets praegu? (10)

Televeeb, 11. september 2018 23:58
Peeter VõsaFoto: Kanal 2 / "Reporter"
Nullindate keskpaiga kuumim ja armastatuim teletäht Peeter Võsa rääkis "Reporteris", millega praegusel ajal tegeleb.

Võsa meenutas, kuidas tedagi on Erika tänava vana politseijaoskonna kainestusmajja viidud. "Jaa, mäletan küll. Eks seal ole palju elusaatuseid põimunud," naeris Võsa.

"Mis seal ikka juhtus... Mis seal hirmsas asutuses ikka juhtub, ainult halvad asjad. Lõpptulemus oli hea ju, magasingi kaineks," rääkis Võsa, kes tänavu septembris tilkagi alkoholi ei võta.

Samal teemal

Võsa on proovinud ka poliitikat. Ta alustas Isamaaliidus, aga kui Keskerakond tegi parema pakkumise, läks Keskerakonda. Selle partei liige on Võsa alates 2007. aastast tänaseni.

Poliitikas ta eriti silma ei ole paistnud, kuid riigikogusse ta siiski sai ja ühe seadusemuudatuse põhjustas. "Toompea lossi turvareegleid muudeti, kui ma avasin uksed õpetajatele. Nüüd on seal kontroll palju karmim, nii ei saa õpetajad ega terroristid meie parlamenti ründama."

Üldiselt võib Võsa siiski poliitikas ebaõnnestujaks pidada? "Ei, miks? Ebaõnnestusin või mitte, hull on ikka teretulnud, kelle tõttu seadusi muudetakse. See, kas mina õnnestun või ebaõnnestun, polegi tähtis, sest riik õnnestub!"

Praeguseks on Võsa tegutsenud väikest viisi galeristina, proovinud erinevaid otsi Hispaanias ja Saksamaal. Naljatates kiidab mees, et tema viimane armastus on Soome. Võsa teeb seal lihtsamaid töid, aga mitte ainult. Neist otsadest rääkides on Võsa parteilasele kohaselt üsna tumm, sest Soomes olevat maksudega huvitav. "Eee... jah, sellega on keeruline," naeris Võsa.

Samal teemal

25.09.2018
Peeter Võsa meenutab „Politseikroonika” tegemist: oksendasin ühikarõdult alla ja läksin tagasi filmima
24.07.2018
Peeter Võsa: selleks, et unustada „Politseikroonika“ tegemisel nähtud õudusi, pidin jooma
19.07.2018
"Kadunud Eesti: "Politseikroonika" lugu": satanist jõulude ajal eetris
18.07.2018
"Kadunud Eesti: "Politseikroonika" lugu": kuidas narkokullerid politseibussi endale sleppi said