Foto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 11. september 2018 15:30
Omaaegsest noortesarjast "Dawson's Creek" tuntud James Van Der Beek sai kolm kuud tagasi viienda lapse. Näitleja tunnistab alles nüüd, et tema ja ta teine abikaasa Kimberly on pidanud üle elama oma kõvasti südamevalu.

"Tahtsin öelda paar sõna raseduse katkemise kohta," kirjutas Van Der Beek Instagramis oma pisitütre Gwendolyni foto juurde. "Meil on neid aastate jooksul olnud kolm (sealhulgas just enne seda väikest kaunitari)."

Näitleja nendib, et sõna "nurisünnitus" viitaks otsekui ema süüle. "Minu teadmist mööda pole sel ema tegemiste või tegematajätmistega mitte midagi pistmist, kui kõige äärmuslikumad juhud välja arvata."

Jamesi sõnul rebib raseduse katkemine hinge lõhki. Ta julgustab oma saatusekaaslasi valule voli andma, kuid mitte lootust kaotama. "Ja kord ... kui oled selleks juba suuteline ... püüa mõista, milline ilu on selles, et suutsid end nendest kildudest hoopis teistmoodi kokku panna kui enne."

Jamesi ja Kimberly vanim laps, tütar Olivia, on seitsmene. Järgnevad Joshua (6), Annabel Leah (4) ja Emilia (2) ja tilluke Gwendolyn.