Tele

VIDEO JA FOTOD | Kas vallavanem sureb? Paavli saatus selgub „Naabriplika” uues hooajas 

Toimetas Terttu Jazepov, 10. september 2018 12:46
"Naabriplika"Foto: Mihkel Maripuu
Esmaspäeval kell 21.30 stardib Kanal 2 menuka komöödiasarja “Naabriplika” 10. hooaeg. Esimestes osades on esnalaste huulil vaid üks küsimus: mis saab Esna vallast siis, kui vallavanem peaks surema?

“Paavel on suremas. Oli eile varba ära löönud ja täna enam voodist ei tõuse,” kiirustab kirikuõpetaja oma venna hinge põrgust päästma. Krista aga valmistub Paavlit juba pühakuks kuulutama: “Väga suur mees vajab ka väga suurt leske.” Just selliste pöördeliste käikudega alustab tänane “Naabriplika” uus hooaeg.

“Asi läheb jälle täie tuuriga käima, vallavanem on tagasi oma vanas headuses. Me võtame fookusesse ka hiljutised sündmused Eestis, mis on sarjas oleva mölluga seotud. Vabastav kogemus, kui saad ka päris probleemide üle natuke naerda. See puhastab õhkkonda,” kommenteerib uues hooajas toimuvat üks stsenariste Martin Algus.

Värvika vallavanema kõrval naasevad “Naabriplikas” ekraanile ka teised telelemmikud, aga oodata on ka uusi karaktereid.

Sel hooajal tuleb Esna rahval rinda pista veel korruptsiooni, kadunud rakettide ning tšakrate avamise maagilise maailmaga.

“Naabriplika” uus ja veelgi pöörasem hooaeg saab avalöögi Kanal 2s täna kell 21.30, kohe pärast lustakat erisaadet “25 aastat Kanal 2: saatevigade mullafond”.

Samal teemal

16.05.2019
Lõpuks! „Naabriplika“ uus hooaeg jõuab ekraanile
17.12.2018
JÄRGMINE PAUK! Ka „Naabriplika“ kaob Kanal 2 ekraanilt
21.08.2018
SUUR ÜLEVAADE: Kanal 2 toob juubelisügisel ekraanile rekordiliselt palju uusi saateid
25.10.2017
„Naabriplika“ külas käärib: Esna rahva vastuseis külmutas seltsimaja võõrandamise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee