Foto: VIDA PRESS
Ohtuleht.ee 10. september 2018 09:51
1995. aastal USA iluduskuningannaks kroonitud ning seejärel Miss Universumi tiitli võitnud Chelsi Smith suri 45 aasta vanuses maksavähki.

1994. aastal sai Chelsist esimene tumedat verd Miss Texas. Järgmisel aastal tunnustati tema ilu Universumi kauneima neiu tiitliga. Miss USA ja Miss Teen USA iludusvõistluste korraldajad avaldavad Chelsi omastele ja sõpradele sügavat kaastunnet. 

Miss USA valimisel Chelsi järel teiseks jäänud näitlejanna ja reality-täht Shanna Moakler (43) meenutas oma konkurenti ja sõbrannat Instagramis fotoseeriaga. "Chelsi oli isegi haigena positiivne ja särav ega lakanud naermast. Mina nutsin ja tema tõstis mu tuju!" kirjutas Moakler ja avaldas lootust, et Chelsi teda unenägudes külastab. 

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

13. september 2018 20:29
Pole midagi imestada, tänapäeva toit on igasugust keemiat täis , õhk on heitgaasi täis ja inimesed panevad endale veel mingit keemia jama peale, et ilusam välja näha või, et oleks parem lõhn ja osad tõmbavad veel neid vähipulki (suitsu) jne ... siis pole juu mingi ime kui vähk tapab aastas miljoneid.
statistik 10. september 2018 11:16
Inimene -pingutamata "tervislik ja sale" - kontrolli oma tervist-enamasti on selle saleduse taga midagi
veel diagnoosimatut.
Ilumaailm sunnib jah peale oma ideaale - tervislik inimene näeb välja siiski oluliselt pontsakam.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS