Tele

Õhtulehe lugejad saatest „Reis ümber Eesti”: Ivo Linna vedas välja, ülejäänu oli igav (16)

Ohtuleht.ee, 8. september 2018 19:04
Foto: Kairit Leibold/ERR
Reedel alustas ETV-s uus kogu perele mõeldud meelelahutuslik mälumängusaade "Reis ümber Eesti", mida juhib Ivo Linna. Enamik Õhtulehe lugejaid nõustub arvustusega ning möönab, et saate ainus pluss on saatejuht.

"Mul on Ivo Linnast lihtsalt kahju. Nii mannetu oli kõik. Lausa väga mannetu saade. Aga ehk läheb paremaks. Kui ei, siis lähen sellelt kanalilt mujale. Telekapult on ju minu käes."

"Ei ole see kõigile vanemaile inimestele ka meelt mööda! 68-aastasele vanaemale küll mitte!" vastab vanaema arvustusele, kus öeldi, et ehk on saate formaat meeltmööda vanemale põlvkonnale.

"Iff vedas välja, aga ülejäänud oli väga igav," arvab lugeja.

"Reklaamiti välja hoogse mälumänguna, aga kus oli HOOG? Iff on armas taat, aga hoogu ikka selles vanuses enam ei ole."

Samal teemal

"Ivo läheb ikka liiale oma eksponeerimisega. See saade on ju mingil määral kopeering Gaute Kivistiku saatest "Eesti mäng". Täiesti igav ja sisutühi. Mängureeglid on imelikud. Kokkuvõtteks - saade ei kõlba meelelahutussaadete kilda. Ivo teeb üha enam ja enam oma marki täis."

"See Pille Riini saatesse pookimine sellisel kujul jäi mulle ka arusaamatuks. Liisa Pulk võiks olla tema ise, kes Eestit avastab. Ja ilma arusaamatu huumorita. Aga Iff oli täiesti ok."

"Väga hea saade. Sain palju targemaks. Näiteks sain teada, et Paide asub Järvamaal. Ainult selliseid saateid vaataksingi, kahju, et vaid üks kord nädalas on. Saatejuhid on ka väga lõbusad. Igati õnnestunud algus uuele suurepärasele saatesarjale. See kannab edasi Eesti tõsiste mälumängude traditsiooni."

"Vahetasin poole pealt kanalit, igav, vaheklipid olid täiesti mööda, ei olnud ei naljakas, ei andnud ka mingeid teadmisi."

"100% nõus artikli autoriga. Lisan vaid juurde, et asi pole saatejuhis ja "reporteris", asi on saate formaadi ja tekstide autorites. Väga mitmeid piinlikke momente oli... Ka stuudio kujundus väga nõrk - second hand mulje jättis. Teha eestlastele armastatud mälumängu formaati "Eesti mängu" kõrvale, peab seda tegema ikka väga hästi. Ühesõnaga esimene saade saab hindeks 3-."

"Kuidagi igav oli see püstolreporter. Ivo Linna oli muhe, veidike närvis, aga küll ta harjub. Kokkuvõttes oli "Eesti mäng" parem. Aga võib-olla läheb see saade ka huvitavamaks."

Samal teemal

27.10.2018
Vahur Kersna: Urmas Ott ei oleks tahtnud unustusse vajuda
07.09.2018
Ivo Linna juhitud „Reis ümber Eesti” retkele kaasa ei kutsu
04.09.2018
Sotid selgeks! Kuidas Ivo Linnat kõnetama peab?
04.09.2018
PIINLIK JUHTUM: Ivo Linna hakkas „Terevisioonis“ vale fono taustal laulma