Tele

Margus Saar: pole mõtet esimese saate pealt öelda, kas inimene saab hakkama või mitte (45)

Ohtuleht.ee, 8. september 2018 17:41
Margus SaarFoto: Stanislav Moshkov
„Kui mina alustasin, siis mind ei sakutatud ega nahutatud, sest siis ei olnud veel sellist ajakirjandust nagu praegu,” naerab 1990. aastal ETV ekraanile ilmunud Margus Saar (52). Nüüdseks on ta juhtinud ja toimetanud majandus-, sotsiaal- ja meelelahutussaateid ning kommenteerinud laulupidusid, kõnelemata muudest suursündmustest ja praegusest AK vedamisest.

Tee saatejuhist väga hea saatejuhini tahab Marguse sõnul kannatust, mistap ei tasuks algajaid saatejuhte pärast esimesi eetrinädalaid kriitikaga surmata: „Esiteks peavad vaatajad sinuga harjuma. Pead olema piisavalt palju ekraanil, et sa tunneksid end hästi saatejuhina, aga ka selleks, et vaatajad näeksid sind erinevates situatsioonides. Inimesel on pikema perioodi aegu halbu ja häid päevi, rõõmsaid ja kurvemaid hetki – tema keskmine tase ei kujune nii kiiresti välja, et üldse hinnata. Ei ole mõtet esimese nädala saadete pealt öelda, kas inimene saab hakkama või mitte. Ta alles otsib ennast! Televaatajaile soovin natuke rahu ja kannatust: inimesed, kes on ekraanil, teevad endaga nagunii tööd ka kaadri taga, ka kolleegid tegelevad nendega, nii et ei tasu esimese nädalaga lõplikuid hinnanguid anda.”

Loe täispikka artiklit siit.

Samal teemal

26.02.2020
Margus Saar vähidiagnoosist: mul taheti juba pimesoolt hakata välja lõikama, aga vereproov näitas, et tegu on leukeemiaga
14.03.2019
Vaegkuuljatele e-etteütlust ette lugenud Margus Saar: eks ma natuke pabistasin
08.09.2018
Katrin Pauts: hea saatejuht olgu Harju keskmine üliinimene
08.09.2018
Jüri Pihel: saatejuhil on ainult üks jumal – see on publik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee