Tele

Reet Linna: haugutud on mu esinemismaneeri ja välimuse pärast (107)

Ohtuleht.ee, 8. september 2018 14:19
Reet LinnaFoto: Toomas Tatar
„Selliseid katastroofilisi situatsioone nagu praegustel uutel saatejuhtidel pole mul kindlasti olnud,” lausub Õhtulehele Reet Linna (74), kes alustas ETV ekraanil saatejuhina hooajal 1971/72. 

„Toona ei olnud ju portaale, netikommentaare ega Facebooki, kus kõik arvamust avaldavad. Meil läks selle tõttu kergemini – võib-olla tulnuks muidu midagi hullemat! Meid oli nii palju vähem, kui mina tulin, ja ju ma sattusin saatejuhina õigesse kohta, kui hakkasin tegema levimuusikasaateid. Minu vaatajaskond ei olnud ülikriitiline, küll hakkas märkusi tulema hiljem: küll prillide, välimuse ja hääle kohta. See kestis mõnda aega, kuid nüüd on vaataja reaktsioonid pigem vastupidised,” räägib Linna.

„Pigem on minu puhul olnud haukumiseks esinemismaneer ja välimus,” naerab Reet. „Samas, kui läksin oma mugavustsoonist välja ja hakkasin „Prillitoosi“ tegema, tuli ka sinna kriitikat a la „kas teil on närvid läbi, et kogu aeg sõrmed liiguvad?” või „miks nii palju sõrmuseid sõrmes on?”, aga õnneks on need väga üksikud etteheited.”

Loe täispikka artiklit siit.

Samal teemal

20.07.2020
ETV 65 | „Prillitoosi“ looja Hagi Šein: see saade on minu eluprojekt
30.10.2018
Reet Linna: olen aru saanud, et vanus on tõesti ainult kahe kõrva vahel
30.10.2018
Hagi Šein: saade „Prillitoos“ viis Eesti puuetega inimeste koja loomiseni
08.09.2018
Katrin Pauts: hea saatejuht olgu Harju keskmine üliinimene

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee