Inimesed

Lauljatarist tegi narkomaani tema lihane ema! (8)

Ohtuleht.ee, 8. september 2018 11:00
Kerry Katona koos oma ema Sue'ga. Foto: VIDA PRESS
Omaaegne Atomic Kitteni staar Kerry Katona on aastaid maadelnud meelemürkidega. Nüüd tunnistas Kerry ema teleintervjuus, et just tema oli see, kes teismelisele tütrele narkootikume andis.

Kerry ema Sue oli tütre lapsepõlves narkomaan. Kui Kerry oli 14aastane, andis ema talle amfetamiini. Ta valetas Kerryle, et tegu on maiusega, ning lasi tal uimastit sisse võtta. Lihtsalt naljapärast. "Ma töötasin kõrtsis. Ta oli mu sõber, mitte tütar," seletab Sue oma toonast vaatevinklit. 

Nüüd kahetseb ema Sue oma tegu sügavalt. "See on häbiväärne. See oli rumal, see oli ohtlik ja see oli andestamatu. Ma ei olnud täiel mõistusel. Võin ainult öelda, et olin peast segi," rääkis ta Briti hommikusaates "Good Morning Britain". 

Kerry kinnitas, et oma viie lapsega ei käituks ta ealeski nii. Kuid lauljatar lohutas kahetsuspisaraid valavat ema: temast oleks igal juhul narkomaan saanud, sest ta sattus halba seltskonda. "Kui ema poleks mulle narkotsi andnud, oleksin seda ikkagi ise pannud. Mulle tundus, et inimesed, kes narkotsi ei pane, on snoobid."

Samal teemal

12.05.2019
Endisel poptähel polnud 45 päeva mahti last kooli viia
13.01.2018
Poptäht salenes imesüstide abil poolteise kuuga 12 kilo!
26.10.2016
Briti poptäht sundis teismeeas oma ema surmavat üledoosi võtma
24.09.2014
Atomic Kitteni laulja Kerry Katona tissid püsisid vaevu pulmakleidi sees!