Inimesed

Kristjan Kannukene: isale anti esialgu kuus kuud elada, aga meil oli kodus nii palju armastust, et ta elas kuus aastat (20)

Jaanika Vilipo, 12. september 2018 00:01
Kristjan KannukeneFoto: Stanislav Moškov
"Väga tihe õpinguperiood on olnud need kaks aastat,“ räägib muusik ja helilooja Kristjan Kannukene, kes esitleb 13. septembril oma teist sooloalbumit "9" ning alustab sügisest muusikaõpinguid vahetusõpilasena Londonis. Kristjan, kes on meile tuttav saate "Eesti otsib superstaari" kuuendast hooajast, rääkis Õhtulehele antud intervjuus, kuidas need kolm aastat on olnud ühed intensiivsemad, aga ka ühed keerulisemad. 22aastane noormees pidi hüvasti jätma oma isaga, kes lahkus pärast aastaid kestnud võitlusi vähiga.

Kristjan Kannukene asub sügisest vahetusõpilasena õppima Londonisse Trinity Labani konservatooriumisse. Valiku tegi noormees väga teadlikult, kuna selles kõrgkoolis annab tunde Iisraeli vioolamängija Rivka Golani, keda loetakse viie parima vioolamängija sekka maailmas. 70aastane muusik on siiani aktiivne –annab kontserte, salvestab nüüdismuusikat jne. Kristjan vaimustus Golani energiast ja temas peituvast tohutust väest. Esialgu plaanib Eesti noor muusik tudeerida Inglismaal aastakese.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.09.2018
„Rein Rannap süveneb klaverimängu sedavõrd, et võib endal kas või pea puruks lüüa!“
14.09.2018
GALERII | Kristjan Kannukene esitles Balti jaama tunnelis oma uut albumit
12.09.2018
Kristjan Kannukene käis Iisraelis palverännakul: tundsin, et on õige aeg
03.07.2018
Kristjan Kannukene esitleb oma esimest teost: kirjutasin selle ühe õhtuga