Inimesed

HELENI BEEBIBLOGI | Raseduse lõpul keerasin autol turvapadja välja ja bassi vähemaks ning mu auto oli beebi jaoks valmis! (64)

Helen Kõpp, 8. september 2018 12:00
Helen ja CarmenFoto: Erakogu

Mul on vedanud, et Carmen autosõitu armastab. Kuigi see meeldib vist paljudele beebidele, on siiski mõni, kellele see ehk nii väga ei istu. Ma ei saa veel Carmenilt küsida, kui palju talle see sõitmine meeldib - kas nagu mulle, et tegeleks isegi autospordiga, või lihtsalt nii palju, et saada ühest punktist teise. 

Ise armastasin ma autosid juba lapsena. Mul oli mitu mudelautot ning mängisin nendega poistenurgas. Kuna enamasti huvitas autodega mängimine poisslapsi, siis olidki mu sõbrad lasteaias poisid. Ka dinosaurused, mis mulle meeldisid, huvitasid pigem poisse. Siiani mäletan erinevate dionsauruste ladinakeelseid nimesid. Nukkudega hakkasin ma hoopis hiljem mängima ja seda pigem koos õega. Eks ole tulevikus näha, kui minu moodi Carmen ses osas on. Saamegi koos autodega mängida!

Üksikvanema raskus - pole kedagi, kes last autosõidu ajal lõbustaks

Kindel on see, et autosõitu Carmen ei pelga. Mäletan, kui oma praeguse auto ostsin aastaid tagasi, oli seal esiistmel võimalus keerata turvapadjad välja just selleks, et sinna turvatool panna. Naersin selle võimaluse üle kõva häälega, mõeldes, et huvitav, kas minu auto beebit üldse kunagi näeb. Autot aastaid tasgasi ostes ei olnu mul kunagi plaaniks nii ruttu emaks saada. Aga elu keerdkäigud teadsid tulevikku minust paremini. Kui rasedaks jäin, vaatasin oma autot ja meenutasin olukorda, kui ma veel ei uskunud, et oma beebi sinna panen. Mõtlesin, kui uskumatu see on, et nüüd läheb vaja võimalust esiistmel turvapadi välja lülitada. Ka kõik muu autosõidu turvalisuse kohta, mis puudutab lapsega sõitmist, sai mul muidugi selgeks tehtud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.01.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi
03.11.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni areng vastas juba neljakuuselt pooleaastase lapse arengule
27.10.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Tundub, et Carmen on enese füüsilise arendamise osas üsna ükskõikne
20.10.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Äkki sellepärast meeldivadki meestele suured rinnad, sest see näitab, et naisel on kergem rinda lapsele suhu panna?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee