Inimesed

HELENI BEEBIBLOGI | Raseduse lõpul keerasin autol turvapadja välja ja bassi vähemaks ning mu auto oli beebi jaoks valmis! (64)

Helen Kõpp, 8. september 2018, 12:00
Helen ja CarmenFoto: Erakogu
Mul on vedanud, et Carmen autosõitu armastab. Kuigi see meeldib vist paljudele beebidele, on siiski mõni, kellele see ehk nii väga ei istu. Ma ei saa veel Carmenilt küsida, kui palju talle see sõitmine meeldib - kas nagu mulle, et tegeleks isegi autospordiga, või lihtsalt nii palju, et saada ühest punktist teise. 

Ise armastasin ma autosid juba lapsena. Mul oli mitu mudelautot ning mängisin nendega poistenurgas. Kuna enamasti huvitas autodega mängimine poisslapsi, siis olidki mu sõbrad lasteaias poisid. Ka dinosaurused, mis mulle meeldisid, huvitasid pigem poisse. Siiani mäletan erinevate dionsauruste ladinakeelseid nimesid. Nukkudega hakkasin ma hoopis hiljem mängima ja seda pigem koos õega. Eks ole tulevikus näha, kui minu moodi Carmen ses osas on. Saamegi koos autodega mängida!

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

12. jaanuar 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi
3. november 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni areng vastas juba neljakuuselt pooleaastase lapse arengule
27. oktoober 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Tundub, et Carmen on enese füüsilise arendamise osas üsna ükskõikne
20. oktoober 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Äkki sellepärast meeldivadki meestele suured rinnad, sest see näitab, et naisel on kergem rinda lapsele suhu panna?

64 KOMMENTAARI

e
Ei tea 10. september 2018, 09:15
kuidas see turvapadja väljakeeramine siis toimus?Ja kas ilma turvapadjata üldse tohib sõita?
p
Peeter 9. september 2018, 21:00
Kui laps ükskord lugema õpib ja siis kõiki neid artikleid ja kommentaare loeb, siis tal võib ikka päris piinlik olla. Emad võiksid natukenegi mõelda, ...
(loe edasi)
Loe kõiki (64)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee