Tele

KARM REAALSUS! Sass Henno: igal nädalavahetusel mürgitatakse korgijoogiga klubides kümneid tüdrukuid (64)

LISA KOMMENTAAR

seeriamõrtsukad 22. september 2018 18:53
Tuleb võtta oma jook ja kallata see pudelisse, et see kohe ekspertiisi saata, ka politsei saab baarides käia kontrollimas jookide sisu laual, samuti saab seda teha tarbijakaitseamet, ainult eestis on sellised jõhkrad seeriatapmised võimalikud, sest riik ei tegele kriminaalkurjategijatega ja selle eest tuleb karistada nagu narkokurjategijaid vähemalt eluaegse vanglakaristusega, sest kannatanule manustati narkootikume tema tahte vastaselt ja see võrdub tapmisega.
Murakas 8. september 2018 12:16
Politseisse lähevadki tööle m....,täpselt samasugused nagu need korgijoogi segajad.Vahe on ainult selles ,et omi asju ajavad auto tagaistmel või kongiautos.Aga kuidas sa kaebad nende peale?Või mida sa teed kui oled alaealine,näitekas 15.aastane keegi ei usuks su juttu.
Ja mis asjaoludel 8. september 2018 17:32
15-aastane kaine tüdruk satub politseiauto tagaistmele?
mis sa lähed siis klubisse... 8. september 2018 01:53
...limpsima, kaine ei oska olla või? Peab siis ilmtingimata kaanima alkot v? Ilma selleta ei suudeta olla.
minu 2 kommi on kustutatud, 7. september 2018 18:11
sest räägin tõde ja seda on valus kuulata sõnavabadusega riigis.
Jarmo 8. september 2018 10:43
Mis sõnavabadus? Esimest korda kuulen,et eestis on sõnavabadus...
Protesti jaoks pead riigilt luba küsima... kas võid protestida riigi vastu...
let that sink in
7. september 2018 14:34
mis kiiks sel hennol selle korgijoogiga on?valas ise mõnele tüdrukule klaasi või nägi oma sõpru seda tegemas ja nüüd südametunnistus kripeldab?igal juhul veider asi.
asd 8. september 2018 01:39
hennol on igasugu naiste eestkostja kiikse, arvab, et nii saab kergemini sebida.
a 8. september 2018 10:45
Suht creepy tüüp küll kui aus olla... eks korgijoogi jootja teab ise kõige paremini kus need joogid ringlevad jne :D
mingi kolmanda laine mees-feminist on vist kõige anti-alfam teema üldse... :D
naistel ja meestel seadusesilmis võrdsed õigused juba ammu...
HeH 7. september 2018 13:19
need peks kõikides klubides ja baarides tasuta olema ja siis saab ka kergesti GHB panija vahele võtta ja politsei kutsuda.
https://sobranna.postimees.ee/3826057/korgijooki-on-voimalik-nuud-kaasaskantava-testi-abil-tuvastada
tarkpea mis nuud saab 7. september 2018 14:51
aga mis siis teed kui oled kodus ja 18 aastasel poisil on see sinu teadmata jood ohtul oma kohvi ja pilt kotis. uh mis sa teed kui sa uhel paeval votad narko lapid ja saad aru et keegi on sinuga 10 aastat vingerpussi manginud sinu enda kodus. sa ei maleta mis oosel juhtus kui tudud ja hommiku sa ei tunne midagi mis siis saab tark pea. pere sugulased jne mis nuud teed saad poisi peale tigedaks et ta tahtis katsetada kas on voimalik lisaks muidugi ta ei tunnistaks iial mis tegelt juhtus
HeH 7. september 2018 13:05
misiganes sekusaalse alatooniga tegevuse puhul (ka suudlemine, puudutamin jne) , peab olema teise poole konkreetne nõusolek. Ükski tegevus ei tohi toimuda vastu tahtmist või vägivalla ja sunni mõjul. Nõusolek on oluline, sest eristab seksi seksuaalsest ärakasutamisest või seksuaalsest ahistamisest.
Nõusoleku mittesaamine või mitteküsimine jätab alati võimaluse, et partner ei soovi sellist seksuaaltegevust ja ei julge seda öelda.
Keeldumise puudumine ei tähenda automaatselt nõsuolekut. See võib tähendada, et teine pool ise ei julge misiganes põhjusel ei ütelda.
Nõusolek peab olema selgelt välja öeldud. Nõusolekut ei saa vaikimisi eeldada.
Nii lihtne see ongi. Vastasel juhul on tegemist ahistmaise või kuritarvitamisega.
Nõusolek on ühekordne ja spetsiifiline - see kehtib ainult sel korral antud konkreetse tegevuse kohta. Ei saa eeldada, et kui nõusolek anti kallistamise kohta, siis võid ka ilma nõusolekuta suudelda või teatud piirkondadest katsuda.
Ja mis kõige olulisem - Nõusolekut ei saa anda magav, teadvusetu, joobes või narkootikumide mõju all olev inimene - üksnes täie teadvuse juures, süüdiv ja vastutavas olekus isik saab anda nõusolekut. See jätke endale meelde mehehakatised.
a 8. september 2018 10:49
Jajah teeme eestist ka sellise riigi nagu ameerikas, kus sebimine on "rape" automaatselt...
keha-keelest ja feromoonidest pole kuulnud või?
siis kui sa seksuaalvahekorras oled, teed pitseriga lepingu ja küsid allkirja ka või ?
kroonik 8. september 2018 11:39
"keha-keel" võib olla äärmiselt eksitav. kui plika on pannud lühema seeliku, võib see mõne mehepoja jaoks olla nn. "keha-keel". inimesel peaks ikka mõistus ka mingit rolli mängima, herilasel on feromoonid. pole vaja kirjalikku lepingut, aga suu on peas, et küsida ja kui konkreetset vastust ei saa, jäta asi parem katki.
ära liialda, kroonik 8. september 2018 20:38
Loomulikult on seksi eeldus vastastikkune nõusolek ja kui keegi sunnib kedagi kuhugi kaasa minema, siis see ongi vägivald.
Ent kui ükskõik mis soost partnerid on juba tantsupõrandal teineteise kolmandas pesas, siis juba eelmäng käib. Ja küsimus klubi sulgemise paiku, et "sinu või minu juurde" tähendab, et kelle juurde seksima minnakse.
Suulistest kokkuleppest piisab, fabritseeritud süüdistuste tõrjumiseks pole ka "selgesõnalisest jah-ist" küllalt ja peadki allkirja võtma selle kohta
ja 8. september 2018 16:25
kes seda nõusolekut tõestab? Võtad ja salvestad teloga või?
Mex 7. september 2018 12:10
Kuidas te saate selle kallal nalja teha ja perversseid kommentaare panna? Kas tõesti me hulgas peetakse vägisramist normaalsuseks? Südame ajate pahaks
nonoh 7. september 2018 12:56
ega siis sind ja mind, minu last, minu naist ei vägistata. Mis minul neist, võõras mure. Praegu on tegemist lollide ööklubidega, kus see juhtub või siis küllaminek sinna, kuhu ei peaks minema. Aga kas see jääbki nii? Kui asi käpas, võid mürgitada kasvõi teatris, kinos, kohvikus, jne. Tore ju vaadata, kui inimene kokku kukub, ega sellepärast alati vägistada pole vaja.

Eino Taruk 7. september 2018 09:47
karm reaalsus? Miks te usute Sassi? Ta on ju aferist!
a 8. september 2018 10:51
muu arust tundub ka see Sass mingi Fantaasiakirjanik olevat... kust ta teab et ööklubides seda tehakse? Sass ongi GHB lõvi vä :D ? Ilmselgelt isiklikud kogemused.. khm khm
Artiklis vol2.. mingi paari nädalapärast tuleb uus artikli kus Sass tahab,et ta raamatut ostaksite...
Tänapäeval reaalselt nagu päris uudiseid ka üldse kirjutatakse või ongi mingi clickbait kõik ?
korgijook 8. september 2018 16:27
on olnud tõelisus juba vähemalt 20 aastat.
Ilmselt 7. september 2018 09:41
ei viitis politsei selle asjaga tegeleda. Sass, ära lõpeta teemat, katsu mingigi tulemsu saada.
Tüdrukud aga, kui ei saa ilma klubis käimata, ärge jooge seal ühtki jooki, ka kohvi mitte. Võtke kodus tuju sisse ja aitab küll. Kui baarist midagi tellida, siis küsige kinnine pudel või purk ja ärge jätke seda ilma järelvalveta. Siis olete ise kõik teinud selleks, et midagi halba ei saa juhtuda.
Oleme kunagi oma seltskonnaga baarmanilt midagi joogi sisse saanud, sest kõigil kolmel hakkas ühest kokteilist jube halb.
Parem, kui ei telli baarist jooke, käive langeb ja ehk hakkab klubi ise midagi tegema, et GHB-vennad kaoksid.
Eino Taruk 7. september 2018 09:51
Ühte ma tean, ükskord tee see inimene oma margi täis samamoodi nagu tegi üks teine meedia aferist ja pailaps - Igor Mang ;)
aaa 7. september 2018 12:44
aga mis siis teed kui oled kodus ja 18 aastasel poisil on see sinu teadmata jood ohtul oma kohvi ja pilt kotis. uh mis sa teed kui sa uhel paeval votad narko lapid ja saad aru et keegi on sinuga 10 aastat vingerpussi manginud sinu enda kodus. sa ei maleta mis oosel juhtus kui tudud ja hommiku sa ei tunne midagi mis siis saab tark pea.
Hoia 8. september 2018 17:37
oma kohvil silm peal. Ja mis see poisi vanus siia puutub? Kas siis mõjub teisiti või?
uu 7. september 2018 09:01
Milline on sinu arengutase, kui käid sellistes sopakohtades pidu panemas. Kas sulle ei paku muud kultuuriasutused huivi, kas sul ei ole muid huvisid?
Mnjah 7. september 2018 08:43
On olnud ka paar surmajuhtumit, kui ainet anti madala vererõhuga neiule, end halvasti tundes jõudis koju minna, kuid siis saabus kriis ja kiirabi enam aidata ei saanud.
a 8. september 2018 10:53
no siin kohal tekib küsimus,et miks inimesed võõrastelt inimestelt jooke vastu võtavad?
ma meesterahvas .. kui ma klubis käinud olen või üldse peol.. ma ei joo mitte kunagi teiste inimeste pudelitest ega kannudest, isegi sõprade omadest mitte... hügieenist pole kuulnud või?
harjuge ära 7. september 2018 08:10
varsti pole jooke vaja kultuurilise eripäraga spetsid teevad ilma joogita
mehed 7. september 2018 00:40
moelge peaga kellel on kodus korgi joogi vagistajad, sest kui kodus seda lastele sugulastele voi kellegile pannakse siis sa ei teaks et malu kadunud oli. isegi pepu ei valuta sest need on valuvaigistid.
Mait 7. september 2018 00:38
Politseil ei tohiks väga raske olla seda müüti kinnitada või ümber lükata. Saan aru, et klaasi valamise hetke võibolla raske tabada ja tõestada, aga kahtlaste tüüpide jälgimine ja pisteline läbiotsimine võiks paljastada nii mõndagi.
isegi 7. september 2018 00:38
pepu ei valuta sest need on valuvaigistid, paljud lapsed ja naised vagistatakse sa void isegi mehi vagistada. ohtul votad hommiku arkad ja sa ei teaks et sulle on midagi tehtud kui kodus oled.

küsimus on 7. september 2018 00:21
Miks korgijooki sokutatakse? Mõte on ohver uimastada ja varaast lagedaks teha ilmselt. Mehi uimastatakse samamoodi nagu naisi, sest mingi raha või telefon vms ikka saadaval on.
7. september 2018 00:41
Tänapäeval varastab telefone ainult idi oot.
7. september 2018 09:53
Sa mingi android või bensiinimootoriga robot või, sumpsi ja muu tehnilise staffiga? Ja käisid teiste androididega ja robotitega pidu panemas?
mehed tahavad seksi 7. september 2018 10:15
siis korgijooki ei pea pakkuma. Seksi saab klubist ka ilma korgijoogita. Selleks ju klubid ongi, et sealt seksi otsida ja saada.
ei ei 7. september 2018 12:32
need on valuvaigiistid sa ei tunne midagi jargmisel paeval
Maapoiss 7. september 2018 00:06
Parem siis sauna kuulsuse juurde, väike viin, joint ja eks siis näe, kas on huvi või ei. Aga mehed vägisis ei pane.
karm 6. september 2018 23:39
tasuta lõunaid ei ole, varem või hiljem tuleb maksta nii-kui-nii.
ha ha 7. september 2018 00:08
mida sa siis arvasid et kui sa 13 aastase 3 kesi ara vagistate siis ma votan katte ja ootan et te pool rahvast ara vagistate. Ei ei ei , ma panen terve eesti rahva teie peade jargi isegi kui see on viimane asi mida ma siin maamunal teen sest sul ei ole oigust sunnipaeval lastele mahla sisse elevandi uimastit panna.
ha ha 7. september 2018 00:32
ja paned miinust ka veel voi. ma maletan poolt lonksu apelsini mahlast. arkasin hommiku ules paraporgus. mu vanemad olid nutust sinised ja me keegi ei maleta peost mitte midagi, ma olen 17 aastat nutnud ja kartnud oue minna, lisaks need lastevagistajad on arvatavasti siiani sadu inimesi vagistanud. ja terve eesti rahvas utleb et ise oled suudi. ei sa void seda uimasstit perele anda sugulasele ta ara vagistada ja ta ei teaks kui iga nadalavahetus uhest klubist laheb 10 naist vagistamis ohvirks palju teid tegelikult on. paljud lapsed ja naised vagistatakse sa void isegi mehi vagistada. ohtul votad hommiku arkad ja sa ei teaks et sulle on midagi tehtud kui kodus oled. me ainult teame tanu sellele et klubis voi valjas oleme. Need ained kustutavad malu mitte ainult ooks aga enne ood mis toimus paeval pool on sealt ka kadunud nagusid ei maleta. Me saame need vagistajad katte isegi kui peame patrullid voi mis iganes sinna tanavatele panema.
lisaks 7. september 2018 04:07
see on ohtlik, sa void inimese kogematta tappa, kuna liiga palju voi reaktsioon sellele, lisaks kui ma kitun ja sulle ei meeldi avalikustatud pedofiiliks olemine siis void mu tappa ja kolmandaks kui liiga laisaks lahed et klubisse minna ja hakkad soprade voi elu armastuse peal neid asju tegema.
to ha ha 7. september 2018 09:57
Kui sa laseksid sellel tarakanil, kes seda sinuga tegi, põlved läbi ja ülejäänud tinapillid saadaks selle tarakani kubemesse, siis ma sind ei süüdistaks. Surmanuhtlus oleks sellistele paras.
Sass 6. september 2018 23:15
Ainuke valjapaas sellest on patrullid klubides email ja narkolapid, inimesed votavad toendus materjali sest ohver ja ta sobrad ei maleta mitte midagi.sina pead loogiliselt motlema seda tehakse avalikult ja patrullid vaba tahtlikest suudavad raakida mida nagid kuidas kes millal,
lisaks tehnoloogia mida kasutada annab 6. september 2018 23:29
narkolapid, lahused, pulgad, gps seadmed jalitamiseks nad on 1eur kuni 200ni max neid. wifi programmid, telefoni numbri jalitus programmid. lisaks kuumus kaamera haaletugevdus seade valisseintele salvestab kaa, oo kaamera need koik on patareidega ja osad on mobiilidel nagu kuumus kaamera ja haale salvestamine. lisaks on programmid haale puhastamiseks et valist haalt kummutada kui telefoniga salvestad klubides voi rahva rohketes kohtades.
ja lisaks 6. september 2018 23:34
ma olin 13 kui kolm meest sunniapeva peol seda tegid me olime 3 sobrannad aga mind voeti kaasa ja keegi meist ei maleta kuidas me sinna saime ainuke asi mida maletan on uks lonks apelisini mahla ja seda ka poole peale kedagi ja midagi ei maleta. sobrannad laksid ohtul koju ja nemad ei maleta midagi.
HeH to Sass 7. september 2018 13:15
kui politsei teeks regulaarselt Eesti suuremate linnade baarides, ööklubides jne narkoreide, oleks tulemus avalikkust raputav selle avalikustamisel.
Sass 6. september 2018 23:15
Ainuke valjapaas sellest on patrullid klubides email ja narkolapid, inimesed votavad toendus materjali sest ohver ja ta sobrad ei maleta mitte midagi.sina pead loogiliselt motlema seda tehakse avalikult ja patrullid vaba tahtlikest suudavad raakida mida nagid kuidas kes millal,
Sass 6. september 2018 23:15
Ainuke valjapaas sellest on patrullid klubides email ja narkolapid, inimesed votavad toendus materjali sest ohver ja ta sobrad ei maleta mitte midagi.sina pead loogiliselt motlema seda tehakse avalikult ja patrullid vaba tahtlikest suudavad raakida mida nagid kuidas kes millal,
7. september 2018 10:03
Sellised klubid, kus midagi taolist on juhtunud üle ühe korra, tuleks kinni panna. See on ainuke vahend klubi omanike mõjutamiseks ja meetmete tarvitusele võtmiseks, et midagi taolist rohkem seal ei juhtuks. Kui klubide omanikel pole klubist saadavat sissetulekut, siis paneb see klubide omanikke tegutsema, muud meetmed mõjuvad vähem.
Sass palun Kuula. 6. september 2018 23:03
Kui inimene laheb politseisse see ei aita. Ma Annan sulle naite 13 kui laksin sunnipaevale, kuidas sinna sain ei maleta, maleta et astusin uksest sisse koos kahe sobrannaga mulle anti kohe mahl see koik vottis aega 10 sek. Maletan esimest lonksu Poole peale. Jargmine hetk oosel 3 noormeest autos. Uks utleb joo seda ja jargmine hetk on hommiku ma olen paraporgus uksipaini. Ma isegist ei maleta nagusid, ja mu sobrannad ei maleta midagi sunnipaevale. Varastasin ratta et paraporgus valja saada. Koik ja see on koik mida politseisse teeks tarkpea, naeraks mulle nakku, ei auto ei nagusid ei sunnipaevale isegist aadressid ei maleta kelle sunnipaevale ei maleta. Mehed on luuserid kes lastevagistajatele kaasa aitavad patrullid klubides, narkolapid et say tead kes ohver on jalita neid ja topi seina peale haaleseade ja Anna see hommiku politseile.
jah 22. september 2018 15:51
Rumalad tüdrukud said kokku rumalate poistega. Ise oled süüdi oma rumaluses, noorena peole minna ja suvakat jooki juua.
ghb-ga mürgitatu ema 6. september 2018 21:15
Kui palju häiritud "vägilasi-jõmme", kui komme lugeda. Paistab, et Sassil on õigus.
Täpselt. 6. september 2018 22:42
Naised ise lähevad välja sellepeale, et iga mees kes kusagil on, on selleks, et teeb välja. Isegi juhul kui omal on polt olemas siis oodatakse ja manipuleeritakse teiste meestega kes tihtilugu põhjuseta kannatavad seetõttu. Kleebi omale silt peale, et sul pole tolemas ja võõrad lähenejad ei ole teretulnud, see aga ei sobi sest tahaks ju teistekulul mugavat äraolemist.
Mis ei sobinud? 6. september 2018 22:43
Kirjutasin tõde, nii nagu silma jäänud on aga nojah, tõde rääkida ei tohi - mehi võib manipuleerida ja ära kasutada, valetada jne, see on lubatud, siis kui mehed tagasi teevad, siis on paha?
22:32, 6. sept 2018-le 6. september 2018 23:14
Püüa üle lugeda, k e d a mürgitati...!

A misneedonneed 6. september 2018 21:10
aga näe, 6. september 2018 20:50
Sass-tüdruk on ikka elus !
tõeline mees, kes kaitseb naisi 9. september 2018 06:38
jobud on need, kellest see artikkel on.
Nimi 6. september 2018 20:42
Lõik EE artiklist-Aga politseil pole nende lugudega palju peale hakata. Ega nad ei usu neid naisi eriti, taustal on ikka suhtumine, et "ise oled loll". Kui naine ongi häbitundest üle saanud ja avalduse teinud, siis pärast põhjalikku küsitlust politseis "meenub" talle, et ju ta ikka vabatahtlikult selliste asajdega nõus pidi olema. MOTT
HeH to nimi 7. september 2018 13:19
täpselt nii ongi paraku. Minu kogemus vähemalt oli selline
sass 6. september 2018 20:37
sa annad häid nõuandeid, kuidas tüdruk voodisse saada. Paljud ei tea seda, aga nüüd ehk proovivad järgi.
Tarvo 6. september 2018 20:29
Just see 5miinust, ajudeta räpipunt täpselt selle korgijoogiga naisi mürgitavad.
tõsi 22. september 2018 15:48
Jah, sellised ebaviisakad lõustad kasutavadki korgijooki.