Inimesed

Liis Lemsalu: kõige keerulisem oli Marilyn Mansoni kehastamine (1)

Katharina Toomemets, 6. september 2018 20:50
Liis LemsaluFoto: Kristiina Renser
„Marilyn Mansoni kehastamine oli ehk kõige keerulisem, nii tehniliselt, kui ka füüsiliselt. Alustades tema vokaalist ja lõpetades tema väga spetsiifilise väljanägemisega,“ meenutab lauljatar Liis Lemsalu eelmise näosaate keerulisimat karakterit.

„Grimm võttis ikka väga-väga kaua aega ja üpris aeganõudev oli ka grimmi eemaldamine. Selliseid karaktereid on ülimalt põnev järele teha, sest kogu protsessi käigus, kui sa muidu oled harjunud nägema tükike iseennast peegli peegeldusest, ei näe sa tol hetkel mitte midagi tuttavat,“ ütleb Liis.

Miks otsustas Lemsalu aga taas näosaate mällu sukelduda? „Näosaade on üks suur iseenda proovile panek, kus võib absoluutselt kõike juhtuda. Seal tuleb paratamatult enda mugavustsoonist väljuda ning kehastuda nii vaimselt kui ka füüsiliselt kellekski teiseks. Kuna mulle väga meeldivad sellised väljakutsed, siis tuli minu nõusolek väga kiirelt.“

Samal teemal

24.10.2018
Liis Lemsalu mänedžeritööst: mul jookseks juhe kokku
04.10.2018
Liis Lemsalu andis välja uue loo, mis räägib sellest, et kunagi pole hilja end uuesti defineerida
29.09.2018
Tanel Padar: "Näosaate puhul pole küsimus selles, et Eestis saidki artistid otsa, vaid pigem selles, et saade väärikalt ära lõpetada."
06.09.2018
„Su nägu kõlab tuttavalt“ avasaates on laval Patune Pool ja Eurovisioni võitja Netta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee