Inimesed

ANU SAAGIM SOOME INTERVJUUS: „Mul on olnud mitu meest, aga armukesed meeldivad mulle rohkem.“ (43)

Ohtuleht.ee, 6. september 2018, 10:56
Foto: Martin Ahven
Bravuuritar Anu Saagim andis Soome raadioveteranidele Viru hotellis intervjuu, milles ta näugus sensuaalselt ning rääkis, millises seisus on tema armuelu pärast lahkuminekut disainer Ristomatti Ratiast.

Ilta-Sanomat märgib, et Anu oli intervjuud andes lustlikus tujus ning alustas esimest vastust kassi kombel näugudes.

Samal teemal

"Kurnjäu," ütles Saagim ning lisas, et sel kombel tervitab ta hommikuti oma lähedasi, iseäranis mehi.

Juttu tuli Saagimi ja Soome telesaatejuhi Maria Veitola konfliktist. Kõik algas sellest, et Anu osales Veitola saates "Yökylässä Maria Veitola", kus teletäht ööbib kuulsuste kodus. Bravuuritar šokeeris saatejuhti, nimetades teda mitte apetiitseks naisterahvaks. Sama väidet kordas Saagim aasta hiljem Soome riigitelevisiooni otsesaates "Perjantai".

Saagim rääkis nüüd Radio Rocki saatejuhtidele, kes Viru hotellist otsešõud tegid, et teda oli kutsutud saatesse "Enbuske, Veitola & Salminen" oma nime puhastama, kuid ta oli veendunud, et sellest kujuneb Veitola kättemaksuaktsioon. Sestap nõudis Anu enda sõnul saates osalemise eest "üüratu summa". Talle nõustuti hüvitama vaid sõidukulud ja muud nipet näpet.  Seega ei osalenud ta telešõus.

Foto: Tiina Kõrtsini

Kui jutt pöördus Saagimi armuelule ning temalt küsiti, kas tal on praegu mõni mees, kõlas vastuseks naerune "mjäu". "Mul on olnud mitu meest, aga armukesed meeldivad mulle rohkem," pistis bravuuritar, ise kelmikalt naerdes. Saagim lisas, et suure auto või kopsaka tengelpungaga pole mõtet teda võluma tulla. Kuid üks kriteerium on selge: mees peab Anust noorem olema.

"No vaata mind! Kas sa kujutad ette, et ma võiksin omavanuse mehega olla?" prahvatas Saagim. 

Tegu oli Radio Rock humoorika hommikusaate programmiga. 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee