NubluFoto: Erki Pärnaku
Kroonika 5. september 2018 10:25
Eesti muusikamaastiku vaieldamatut hetkeliidrit Nublut võib ees oodata ootamatu üllatus, kui ta oma artistinime soovib tulevikus patenteerida. Nimelt on kõigest kaks kuud tagasi taotlenud sama kaubamärki hoopis turvafirma AS G4S Eesti.

"Meil on üks idee, mis aitab Eestit turvalisemaks muuta. Plaanime sellest juba sel kuul lähemalt rääkida. Teeme seda koos inimestega, kes seisavad igapäevaselt meie turvalisuse eest," sõnas Kroonikale firma kommunikatsioonijuht Reimo Raja ning lisas, et kaubamärgi Nublu registreerimine sattus puhta juhusena samale ajale, kui räppar populaarseks sai.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

eakas eestlane 12. september 2018 09:18
Ilmselt pole Erki lugenud lasteraamatuid, ei muud midagi. Enamus eesti noori ei ole tõenäoliselt midagi kuulnud ka Pipist või Nemetšekist. Kas nad nii lugedagi oskavad, et teksti sisust midagi aru ka saavad, koolis enam ei nõuta, et laps kirjutaks etteütlusi, ümberjutustusi või loetud raamatu sisust kokkuvõtet teha suudaksid.
6. september 2018 10:18
"Nublu" on nimi, aga "nublu" on lihtsalt sõna. Ma ei saa aru, mida siin arutada ja vaielda on, isegi Rannapil, sest kui ma lapsele ütlen : " Mu kallis nubluke, kallistame!", ei mõtle tema koera nime peale ega ka mingile firmamärgile. See on tore sõna nagu tupsu, mupsik jne..
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS