Tele

„Sotid selgeks“ täna: mida teha, kui sinu nime alt on laenu võetud?  (2)

Televeeb, 4. september 2018 13:04
Foto: TV3
Marek Lindmaa jätkab oma uues saates „Sotid selgeks“ inimeste probleemide lahendamist ja aitab murega üksi jäänud inimesed välja lootusetuna tunduvatest olukordadest.

Hooaja avalugu tuleb Ida-Virumaalt Sondast, kus püütakse kinni Jüri, kes palus tuttaval laenukontoritest enda ettevõtmiste jaoks laene võtta ja jättis need hiljem maksmata. Pisarsilmil räägib oma kurva ja õpetliku loo Leedu juurtega Zitute, kes võttis Jüri jaoks kolmest erinevast laenukontorist laenu, kuid jättis tegemata kõik dokumendid, mis tõestaks, et tegelik laenusaaja on Jüri. Koos intresside ja kohtutäiturite nõuetega on Zitute võlasumma kasvanud 13 200 euroni. Saatejuht Marek Lindmaa otsib Jüri üles ja lugu saab otse kaamera ees lahenduse.

Saate teine lugu tuleb tiheda liiklusega Tallinna kesklinna tänava äärest, kus mitmekorruselise maja katusel varitsevad möödujaid lahtised kivid. Kas kurjakuulutavale olukorrale leitakse kiire lahendus?

„Sotid selgeks“ uus hooaeg täna kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

16.10.2018
TV3 VIDEO | „Sotid selgeks” läheb appi sõpruskonnale, kes ei suuda telesaates võidetud raha omavahel jagada
09.10.2018
VIDEO | „Sotid selgeks“ täna: kas Võhma sotsiaalmajja jääbki alatiseks haisev kuivkäimla ja keldrisse voolav virtsavesi?
05.09.2018
LIGIMESEARMASTUS: Eesti inimesed soovivad aidata „Sotid selgeks“ saates olnud võlgades prouat