Inimesed

Metsakutsu kutsub inimesi liikluses tähelepanelik olema: võta hoog sihilikult maha (1)

Ohtuleht.ee, 3. september 2018 16:40
MetsakutsuFoto: Erlend Štaub
Räppar Metsakutsu manisteb oma sotsiaalmeedialehel inimesi liikluses tähelepanelikum olema ja mitte autoroolis ninapidi telefonis istuma.

"Iga valgusfoori taga, kus ma täna autoga seisnud olen, on mu ümber olnud vähemalt 1 inimene rooli taga, kelle pilk on telefonis ja, kellel on enda arvates olemas täielik ülevaade tema ümber toimuvast, sest ta ju tõstab oma pilgu telefonist iga 5 sekundi tagant 1 sekundiks ja täpselt nii palju ongi vaja liikluses teada – 1 sekundit 6-st," kirjutab räppar.

Mehe sõnul on septembri esimene nädal liikluses selline, kus ülekäiguraja ääres ootav jalakäija on autojuhile täiesti märkamatu. Põhjuseks see, et inimesed on lihtsalt nutitelefoni kinnistunud. 

"Autoroolis on kõige tähtsam, number üks oluline asi see, et sa jõuad elusa ja tervena koju. Päris oluline on roolis äge välja ka näha, aga tähtsam on ikkagi tervena koju jõuda," manitseb mees. "Sina autoroolis, mina autoroolis, lapsed ülekäigurajal, paanikas emad, kes on 3 kuud suveunes maamajas raamatut lugenud ja eile avastanud, et septembri algus on käes – kõik tahavad koju jõuda. Võta hoog maha, lihtsalt võtagi sihilikult maha."

Samal teemal

03.06.2019
Metsakutsu valutab südant naistesse suhtumise pärast: vanaisade pissimisvõistlus, mis Eestis toimub, on ületanud kõik piirid!
09.09.2018
FOTO | Metsakutsu jooksis poolmaratoni, kuigi oli alles eelmine nädal haige: 10 km pealt nägin silme ees ainult valgeid täpikesi
14.08.2018
Metsakutsu tegi üksinda muusikavideo: võtsin kaamera kaasa ja läksin teele kruiisima
06.08.2018
METSAKUTSU: Nublul on anne kirjutada siiralt ja värvikalt lihtsatest asjadest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee