Foto: TV3
Televeeb 3. september 2018 14:14
„Kuuuurija“ rabavad paljastused jõuavad teleekraanile juba täna õhtul, kui Katrin Lust toob ekraanile kõige skandaalsemad lood ning avalikkuse eest varjatud saladused. Väikeses Võlli külas Viljandimaal on asjad läinud täiesti üle võlli. Kas tõesti viis endine tipp-poliitik Priit Toobal kohaliku noormehe vastu tahtmist enda poole ja hoidis teda kuus pikka tundi oma kodutalus pantvangis?

„Kuuuurija saadet pole veel ära keelatud ja oleme tagasi veel õõvastamate lugudega, kui kunagi varem. Ka meie tänase saate avalugu on täiesti uskumatu juhtum. Ometi leidis see kõik aset sel suvel Viljandimaal. Me hakkame täna rääkima sellest, kuidas Priit Toobal püüdis ühel suveööl kinni 18-aastase noormehe. Toppis ta vastu tahtmist oma autosse ja hoidis teda oma kodutalus pantvangis kuus tundi. Politsei hättasattunud noormehele appi ei läinud,“ alustab Katrin Lust oma autorisaate avaosa. 

Saate teises pooles läheb Katrin Lust vaatama, kas tõesti käib eestlane Lätis odava napsu järel riigi poolt kinni makstud maakonnaliini bussiga. „Teatavasti tulevad paljud inimesed bussiga tasuta Valka, et minna alkoholi- ja toidupoodidesse, kust osta head ja paremat ja siis Läti kauba tasuta bussiga koju viia,“ sõnab Lust.

Eesti kuumim pantvangidraama „Kuuuurijas“ juba täna kell 20.00 TV3s!

Samal teemal

Kommentaarid  (28)

Lp Katrin Lust! 4. september 2018 13:44
Kui ümbruskonnale on teada,et ta on gei,siis mitte-geid ringihulkujad,mida oli neil asja Toobali juurde...nende jutu järgi sai narkotsi,tasuta alkoholi jne! Kui Toobal,nii rikutud on,siis mida on korralikel noormeestel asja Toobali juurde? Ajakirjandusest selgub ,et noormehed on juba kriminaalselt karistatud. Usun täiesti,et nad raha varastasid.Oli neil ju alkoholi ja nend
millest sa räägid 3. september 2018 23:45
samasoolistega asjatamine on aastatuhandeid vana teema: normaalne kolmeastmeline protsess, et kõigepealt samasoolise õpetajaga, siis teisest soost kogenuma prostiduudiga (paralleelselt samasooliste õpetajatega) ja siis alles kolmanda etapina eelkõige vastassoolisega (soo ja suguvõsa jätkamiseks jne).
Otse loomulikult - vanasti selles eas, kui "tika" tuksuma või naene lehkama (küll meeldivalt ja siis kala kombel eemaletõukavalt lõhnama) hakkas ...
Lust lihtsalt ei valda teemat!
Ta väidab (püüab halvustada) seda, mis tänapäeval on taas vaba valiku teema. Selles õnnetus ongi, et Lust ei austa inimeste vaba valikut, tal puudub kultuuriline taust ja ta lähtub ainult tellimusest!
Kahe sõnaga: müüdav hing!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS