Kinos Helios toimus meeleolukas teleteemaline piduFoto: Kalev Lilleorg
Anu Saagim 31. august 2018 18:46
Neljapäeva õhtul toimus kinos Helios meeleolukas teleteemaline pidu, millega tähistati maailmakuulsa seriaalitootja HBO tulekut Eestisse.

Kohal olid mitmed tuntud kino-, filmi-, meelelahutuse ja kultuuriinimesed ning sisukas programm jätkus hiliste õhtutundideni. Peo korraldas Telia, kelle TV-teenuse vahendusel saab HBO programmivalikut nautida alates 1. septembrist.

Eilsel tempokal peol astusid üles laulja Laura Prits ja laserharfil Tiit Kikas. Mõnusat filmi juttu veeretasid filmigurud Rain Tolk, Tristan Priimägi ning Andres Maimik. Õhtut viisid läbi armastatud näitlejad Juhan Ulfsak ja Kaisa Selde.

HBO® programmivalik jõuab homsest eksklusiivselt Telia TV kaudu Eestisse

Telia Eesti alustas koostööd USA teleteenuse pakkuja ja sisutootjaga HBO, mille tulemusel saavad Eesti televaatajad alates homsest, 1. septembrist nautida Telia TV vahendusel parimaid originaalsarju nagu Troonide mäng (Game of Thrones®), Sünge juhtum (True Detective®), Läänemaailm (Westworld®), Silicon Valley (Silicon Valley®), Sopranod (The Sopranos®) ja paljud teised. 

„HBO lisandumine rikastab veelgi tänast Telia TV teenust - meie klientideni jõuavad mitmed maailmatasemel sarjad, filmid ja dokumentaalsaated ning ühtekokku sisaldab HBO pakutav sisu rohkem kui 1300 tundi põnevat meelelahutust,“ ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

„Tänu väga edukale koostööle Teliaga saame pakkuda oma suuremahulist programmivalikut ja uusimat HBO toodangut paljudele Eesti tipptasemel TV fännidele,“ sõnas Hervé Payan, HBO Euroopa äriüksuse tegevjuht.  

HBO striiming-teenus jõuab Telia TV klientideni eestikeelsete subtiitrite või venekeelse heliga, mida iga klient saab valida vastavalt enda eelistusele Telia TV menüüs.

HBO pakutavat sisu saavad Telia TV kliendid nautida kahel moel: tellides endale Telia TV Lisakanalite paketi või tellides eraldi HBO teenuse. Nende Telia klientideni, kellel on täna juba Lisakanalite pakett tellitud, lisandub HBO sisuteenus TV menüüvalikusse automaatselt. Täpsema info HBO teenuse kohta leiab Telia veebilehelt:https://www.telia.ee/era/kodu/tv/lisateenused/hbo

Eestisse jõudev HBO teenus sisaldab kõiki uusi HBO sarju, samuti tänaseks juba TV klassikaks kujunenud sarju, mis on alati saadaval kõigi episoodide ja hooaegade kaupa. Esialgu saab HBO striiming-teenust kasutada vaid Telia TV vahendusel, MINU.TV ja MINU.TV Kodus klientideni jõuab teenus järgmise aasta esimeses kvartalis.

Baltimaades pakub HBO suuremahulist valikult auhinnatud sarjadest ning kõik uued saated jõuavad vaatajateni samaaegselt USA linastusaegadega. Eestis ja Leedus on HBO saateid võimalik vaadata vaid Telia TV kaudu. Lätis on HBO partneriteks LMT ja Lattelecom. HBO programmivalikut on võimalik vaadata Lätis, Eestis ja Leedus kaabel-TV ja IPTV vahendusel.

Vaata pilte!

Kinos Helios toimus meeleolukas teleteemaline pidu Foto: Kalev Lilleorg