Saund

KUULA | Lõpuks! Uudo Sepp avaldas teise singli (25)

Toimetas Terttu Jazepov, 31. august 2018 09:10
Uudo SeppFoto: RASMUS KOOSKORA
Eesti värskeim superstaar andis välja uue singli “Sinule”, mis juhtab sisse tema novembris ilmuva debüütalbumi. Laul räägib vastuseta jäänud tählepanuavaldustest ja noortevahelistest suhetest, kus üks pool sooviks alati enamat.

”Algselt sündis loo idee lihtsalt sellest, kui nägin, kuidas üks poiss üritas ulmelt ühte tüdrukut saada, aga tüdruk tundis, et poisist on talle natuke vähe ja andis talle järjepidevalt korvi. Ühel õhtul ma lihtsalt mõtlesin, kui palju head see poiss oleks sellele tüdrukule saanud teha ning kirjutasingi loo,” räägib Uudo Sepp.

Samal teemal

Laulualge viidi lõpuni juuni alguses Universal Music Balticsi korraldatud laulukirjutamise laagris. Uudot aitasid Matias Melleri ja Bert Prikenfeld ning loo produtseeris Kim W.

Pärast superstaarisaate lõppu läks Uudo artistikarjäär kiiretel tuuridel käima –sai kokku super bänd, esinema on jõutud juba igasse Eesti nurka ning Uudol on kindel plaan võimalikult kiiresti hakata esitama originaalloomingut. ”Tuleb tõdeda, et midagi sellist ei ole ma veel teinud, aga olen alati avatud uutele võimalustele ja loodan, et inimestele see laul meeldib,” on Uudo elevil, et tema enda kirjutatud muusika lõpuks raadiotesse ja suurema publiku ette jõuab.

Uut lugu saad kuulata SIIT!

Samal teemal

28.02.2019
SUVEMEENUTUS | Palju õnne, Uudo Sepp!
26.08.2018
Uudo Sepa naabritel on noormehe lõõritamisest kõrini: ähvardati peksa või kuuli anda
06.08.2018
10 PILTI, kus Uudo Sepp on eriti armas
04.08.2018
Napikas! Uudo Sepp viidi vahetult enne reisi kiirabiga haiglasse: õnneks sain tunnikese enne lendu püsti