Noortebänd

GALERII | Noortebändi seminaripäeval esinesid nimekad tegelased (1)

Toimetas Jaanika Vilipo, 30. august 2018 09:46
"Noortebänd 2018" seminaripäevFoto: Alex Tervinsky
28. augustil kogunesid Noortebändi poolfinalistid ja Eesti muusikaelu võtmetegelased klubis Laev, et üheskoos arutleda karjäärist Eestis ja välismaal, showcase-festivalide olulisusest ja rider'i koostamise etappidest. Vestlusringides osalesid ja mõtteid vahetasid Andres Kõpper ehk NOËP, Liisi Koikson, Taavi Paomets, esinejanimega Avoid Dave, Virgo Sillamaa ja Neveli Niit.

Juba 18. korda startiva Noortebändi lahutamatuks osaks on kujunenud seminaripäev, kus eesmärgiks on noortele muusikutele jagada uusi teadmisi ning arutleda muusikaelu olulisematel teemadel.

"Noortebänd on küll eelkõige konkurss, kuid see-eest on ülioluline osa ka hariduslikul poolel. Oleme lähiaastatel proovinud luua palju lisasündmusi, kus noor saaks vahetu kontakti mõne kogenud muusiku, meediainimese või festivalikorraldajaga. Usun, et seeläbi omandab üks alustav muusik kõige paremini uusi teadmisi muusikamaailma toimimise mehhanismidest," tõdeb Noortebändi peakorraldaja Märt Truman, kes seejuures hindab väga ka Tallinna spordi- ja noorsooameti panust Noortebändi ja seminaripäeva õnnestumisesse.

Rohkem infot Noortebändi kohta: http://noorteband.ee/et/

Samal teemal

04.10.2018
Nädalavahetusel selguvad tänavused Noortebändi finalistid
27.08.2018
ÕL VIDEOINTERVJUU | Noortebändi poolfinalist Steven Ilves: enesekindlus on põhiline, millega läbi lööb!
14.08.2018
VIDEO | REBI END LAHTI! Eesti uus rokkbänd Bourbon Sugar andis välja verivärske singli
13.08.2018
Simo Atso: esimese bändi tegin viieaastasena