Inimesed

IVO LINNA HAKKAS TELESAATE JUHIKS: pärast esimest salvestust oli selg märg! (50)

Jaanika Vilipo, 30. august 2018 00:01
KINDEL KVALITEET: Ivo Linna tunnistab, et talle on tulnud praegu oluliselt rohkem tööd, kui mõnel teisel eluperioodil. Laulja arvab, et see on seotud ehk lihtsalt sellega, et ta on olnud juba piisavalt kaua areenil ja rahvas teab, mida oodata.Foto: Erki Pärnaku

„Inimesed kujutavad ette, et olen juba nii vana, et peaksin olema pikali maas ja mitte midagi tegema,“ naerab laulja Ivo Linna (69), keda näeb juba järgmisel nädalal esimest korda telesaatejuhi rollis ETV uues mälumängusaates „Reis ümber Eesti". 

Viimaste aastate jooksul on Ivole esitatud küsimust "Kuidas sa ikka kõike seda jaksad? Sinu eas!" igast uksest ja aknast. "Ei ole mitte raske jaksata," lausub Linna. "Ega seda tööd nüüd ülemäära palju ka pole. On kontserte ja muid projekte, aga vastavalt tänapäeva meediale ja ajakirjandusele laiemas laastus, kui keegi midagi natuke teeb, on ta pildil. Ja sellest võib jääda petlik mulje, nagu rabeleksin 24 tundi ööpäevas ja tormaksin ühest linnast teise. Tegelikult nii ei ole."

Tõsi on aga see, et Ivole on tulnud praegu oluliselt rohkem tööd, kui mõnel teisel eluperioodil. Laulja arvab, et see on seotud ehk lihtsalt sellega, et ta on olnud juba piisavalt kaua areenil ja rahvas teab, mida oodata.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.09.2018
IVO LINNA: „Keegi on mind kaitsnud. Võib-olla see on mu ema, kes on mu ingel!“
08.09.2018
Õhtulehe lugejad saatest „Reis ümber Eesti”: Ivo Linna vedas välja, ülejäänu oli igav
07.09.2018
Ivo Linna juhitud „Reis ümber Eesti” retkele kaasa ei kutsu
29.08.2018
GALERII | On, mida oodata: ETV ja ETV2 tutvustasid põnevat sügishooaega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee