Inimesed

Õhtulehe suur viineritest

MINISTER EKSIB: Õhtuleht tõestas, et Kadri Simsoni elukaaslase viiner ei maitsegi hästi (66)

Kersti Eero, 29. august 2018 16:51
MIDA TÄNA ÕHTUL OSTA? Õhtulehe pimetestil proovitud viinerite lihasisaldus erineb 97 korda, kilohind kõigub 1,82 eurost 10,65 euroni ehk erineb kuus korda. Aga nagu meie test kinnitas, on inimese maitsemeel manipuleeritav ehk suurem lihasisaldus ei tee suutäit alati veel maitsvamaks. Foto: Tiina Kõrtsini

„Tahaks näha inimest, kelle lemmikviiner see on,“ on mustvalgel kirjas ühel Õhtulehe pimetesti hindamislehel vorstikese number viis kommentaarina. Saatuse irooniana jõudis sööjateni viiendana just see viiner, mida majandusminister Kadri Simson hiljuti sotsiaalmeedias oma suurimaks lemmikuks nimetas.  

„Puhta katki löönud, äkki need ongi taimsed viinerid?“ kahtlustab teine pimetesti žürii liige pärast esimest suutäit  viiendast viinerist. Järgmine amps ta kahtlusi küll ei kinnita, aga samas ei lükka esimest uitmõtet ka päriselt ümber. 

„Ma pole küll kunagi kanaviinereid söönud, aga kujutan ette, et just nii võiksid need maitsta,“ mõtiskleb kolmas Simsoni lemmikut mäludes. Majandusminister teatas eelmisel nädalal sotsiaalmeedias, et käis ühistus Eesti Lihatööstus. Just sama lihatööstuse nõukogu esimees on tema elukaaslane Teet Soorm. Suurimaks lemmikuks nimetas Simson Eesti Lihatööstuses viinerit, uskudes, et see maitseb vist ka teistele. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.02.2019
KURBMÄNG VASTSE-KUUSTES: Kadri Simsoni elukaaslase Facebooki postitus ajas lihatööstuse pankrotti
20.11.2018
HKScan ja Rakvere Farmid nõuavad Teet Soormilt kokku üle 4,8 miljoni euro
14.09.2018
Rakvere farmid nõuavad kohtus Teet Soormilt ja Mati Tuvilt kahju hüvitamist
10.09.2018
PÜHA PÜSS! Kadri Simson demonstreeris riigikogus eriti seksikat dekolteed

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee