Tele

Malluka abikaasa koduaia haljastusest: mind ei koti üldse mingisugused lilled (26)

Televeeb, 27. august 2018 16:27
Foto: Kanal 2
Suvesaate “Malluka suvi” viimases osas müttab staarblogija vihmas ja mudas. Nimelt on Mallukas otsustanud lõpuks oma koduaeda suvelilledega kaunistada.

Suvi hakkab küll lõppema, kuid staarblogija Mallukat on haaranud suur istutamistuhin. Ta plaanib külastada aianduskeskust, et istutada koduaeda suvelilled. 

Samal teemal

“Meil aed tahab mingisugust silmailu. Ma mõtlesin, et viskan siia-sinna mingisuguseid potikesi, et need tõmbaks pilku endale, kuni me majale uue rüü saame. Oleks võinud seda juba suve alguses teha, aga polnud aega,” põhjendab Mallukas soovi aed sügise hakul õide lüüa.

Ilmavana on otsustanud aga taevakraanid lahti keerata ning vihma sajab nagu oavarrest. “Nagu maailma lõpp oleks käes,” hindab Mallukas olukorda.

“Minuga on kahjuks sihuke problem, et mind ei koti üldse mingisugused lilled. Ma ei saa neid süüa ega hapukurgipurki pista. Ainult vaata ja kasta ja muretse nende pärast,” ei näita Kardo eriti suurt vaimustust Malluka plaani osas. Küll aga on Kardol plaanis sisse teha suurem kogus soolakurke.

Malluka suvine seiklus on jõudnud lõpusirgele, kuid peagi saab nende pere lõbusatele tegemistele kaasa elada uues saatesarjas “Malluka sügis”.

“Malluka suvi” viimane ja eriti lustakas episood on Kanal 2s täna kell 21.30.

Samal teemal

14.10.2018
VIDEO | „Malluka sügis“ võtab dramaatilise pöörde: ma ei taha enam olla rase ja elada inimesega, kes käib ja tapab lihtsalt süütuid loomi
26.08.2018
Tänane „Malluka sügis“ ei ole soovitatav nõrganärvilistele!
13.08.2018
ARVUSTUS | „Malluka sügis“ jääb Marianni blogi lugevale inimesele igavaks ja sisutühjaks saateks
12.08.2018
Mallukas: alati leidub keegi, kes ütleb, et sa oled paks, kole ja loll