Foto: AFP/Scanpix
Ohtuleht.ee 27. august 2018 15:30
Idris Elba on lõpu teinud kuudepikkustele oletustele, et temast saab esimene mustanahaline James Bond.

Daniel Craigile jääb tema viies etteaste agent 007-na ilmselt viimaseks. 25. Bondi-filmi saatus on üldse ohtu sattunud: režissöör Danny Boyle pani hiljuti salapärastel põhjustel ameti maha ning järgmise aasta sügisesse plaanitud esilinastus lükkub 2020. aasta lõppu.

Saate "Good Morning Britain" reporter ründasid 45aastast Idris Elbat tema uue filmi "Yardie" Londoni esiinastusel otsese küsimusega: "Kas minu ees seisab järgmine 007?"

Elba vastus oli kindel ei, olgugi et ta oli alles hiljuti Twitteris õli tulle valanud, kirjutades oma foto juurde: "Mu nimi on Elba, Idris Elba."

Telesarja "Luther" täht on avaldanud arvamust, et maailm pole mustaks Bondiks veel valmis. 

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

... 28. august 2018 11:12
miks peaks see uus film olema Bondiga peaosas? Olgu IE-ga peaosas. Neid Bondi süžeed kasutavaid filme on tehtud tosinate kaupa. Kõik nad on üsna vaadatavad ja kusagil pole vihjet Bondile. Kindlasti vaataksin hea meelega nimetatud näitlejat ka mõnes muus märulifilmis. Bond aga võiks valgenahaliseks jääda.
Tegelikult 27. august 2018 16:49
Või et maailm ei ole mustaks Bondiks veel valmis, vale, Bond oli on ja jääb valgeks nagu Lumivalgeke. Ma arvasin et see mustanahaline omab mõtlemisvõimet, aga mida ei ole seda ei ole, ikka tahaks hirmsasti Bond olla kui saaks. Miks mustanahalistel puudub elementaarme mõtlemisvõime? Mina ju ei taha Tina Turneri eluloofilmis peaosa mängida, sest see oleks ebareaalne, kuna ma olen valge, aga tehke proovi ja te kuulete milline lärm tõuseb just mustanahaliste poolt.
27. august 2018 16:59
kui sa ennast saapaviksiga kokku määriksid,siis saaksid mitte ainult tiina töönerit mängida,vaid ka barakk obaamat.
Tegelikult 27. august 2018 18:19
Mustanahalised teeksid sellest suurima rassismiskandaali!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS