Inimesed

Mis juhtus? „Naabrist parema“ saarlased loobuvad oma kätega ehitatud korterist ning otsivad peretütrele uut elamist (4)

Keit Paju, 27. august 2018 13:49
Saarlaste kärgpere puges televaatajate südametesse ning jõudis saate finaalis ka superfinaali. Televaatajate hääli kogusid rohkem aga hipsterpaar Helen ja Karl-Sander, kes oma auhinnarahast osa aga saarlastele otsustasid kinkida, et nende peretütar Tallinnasse siiski oma korteri saaks.Foto: Tiina Kõrtsini
Kevadel lõppes ehitussaate “Naabrist parem” hooaeg, mille võitsid hipsterid Helen ja Karl-Sander, kes võiduks 30 000 euro suuruse auhinna said. Kuid noored jagasid võitu ka teise korterit ehitanud perekonnaga Saaremaalt ning kinkisid neile osa oma auhinnarahast, et saarlaste peretütar Hedy omale korteri saaks. Nüüd selgub, et perekond on otsustanud korterist loobuda.

Saarlaste kärgpere läks “Naabrist parema” saatesse just sel eesmärgil, et peretütrele Hedyle Tallinnasse õppimise ajaks elukoht saada. Perekonnapead Ardo ja Siret jagavad nüüd aga sotsiaalmeedias postitust, millest paluvad abi Hedyle uue elupaiga leidmisel.

“Hei! Meie poolt veel üks suur aitäh kõikidele, kes selle unustamatu ettevõtmise vältel meile nõu, jõu, hea sõna ja toetusega abiks olid.

Kahjuks ei ole "meie korter" enam päris meie oma ja Hedy seal elama ei hakka. Sellega seoses küsime teie abi, et siiski leida Hedyle Tallinnas elukoht, kust oleks tal mugav iga hommik Viimsisse kooli sõita. 

Olgu selleks üürituba või väike korter, kui teate kedagi, kel oleks midagigi pakkuda, võtke ühendust ja viime alustatu lõpule!” seisab postituses.

Õhtuleht võttis ühendust ka pereema Siretiga, et ta otsust selgitaks. Naine lubas vastata esimesel võimalusel.

Samal teemal

13.06.2019
Palju õnne! „Naabrist parema“ eelmise hooaja võitjad Helen ja Karl saavad perelisa: tegelikult olime juba tookord finaalis kolmekesi
04.04.2019
FOTOD | Just need pered hakkavad „Naabrist paremas“ jahtima saateajaloo suurimat auhinda
26.02.2019
„Naabrist parema“ Jana ja Siim-Sten müüsid võidukorteri maha ja ostsid maja
10.12.2018
Saade „Naabrist parem“ otsib uusi osalejaid: auhind suurem kui kunagi varem!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee