Inimesed

Meestevägi kasvab! Silvia Ilves ootab neljandat poega (28)

Katharina Toomemets, 25. august 2018 18:43
Silvia IlvesFoto: Alar Truu
"Tulemas on neljas poeg," sõnab tšellomängija Silvia Ilves, kes ootab neljandat last. Uut ilmakodanikku ootab kodus ees juba kolm suuremat venda.

Silvia avaldas neljanda lapse ootuse Õhtulehele juuli keskpaigas ning ütles, et tunne on, nagu oleks eksamil õnnestunud. "Tavaliselt naised, kes on suurest perest, tahavad vähe lapsi, kui üldse. Mõned mu tuttavad imestavad, et kuigi ma olen suurest perest, siis mul seda tunnet pole," rääkis ta.

Samal teemal

Siis Silvia veel lapse sugu ei teadnud. "Põnev on jälle mõelda, et kas saan nüüd poisi või tüdruku," lausus ta. Küll aga oli tehtud esialgne prognoos. "Eelmine kord, kui ma last ootasin, lubati ka tüdrukut. Vanaema oli juba väikesed roosad tekikesedki valmis õmmelnud ja poes kleidikesi vaadanud. Hõiskan siis, kui 21 nädalat täis on, siis saab lõpliku kinnituse," ütles ta. 

Nüüd on kindel, et tulemas on poiss. Praegu on sünnitähtaeg määratud jõululaupäevale, 24. detsembrile. 

Silvial on juba kolm poega – mullu kooliteed alustanud Stefan, viieaastane Tristan ning pooleteiseaastane Christopher Maximilian. Vanemad pojad on Silvia sõnul uue pereliikme üle väga rõõmsad. "Nad ütlesid, et tahavad kindlasti poissi, siis saab jalgpalli mängida."

Ka Silvia kihlatu Jaak on uue pereliikme sünni eel väga elevil. Silvia ja Jaak kohtusid eelmisel aastal. Tänavu mais palus mees naise kätt. Kuigi esiti plaaniti abielluda sel aasta, otsustasid nad pulmad siiski beebiootuse tõttu edasi lükata.

Samal teemal

05.11.2019
UUS KUUM MUUSIKUTEPAAR! Silvia Ilves: Paul Neitsov ei ole üldse selline mees, keda ma tavaliselt vaatan
05.06.2019
Silvia Ilves paljastab: oleme elukaaslasega otsustanud suhtes aja maha võtta
01.04.2019
Silvia Ilves: mul on iga raseduse ajal olnud vahel tunne, et nüüd aitab, jätkan pereelu ilma meheta
26.12.2018
Tere, jõulubeebi! Silvia Ilvese perre sündis neljas poeg: mul tuli nutt peale, kui soe beebi rinnale asetati