Inimesed

VIDEO JA PÖÖRANE GALERII | 117 meetri kõrgusel maailmarekordi püstitanud slackliner Jaan Roose: „Võimas tunne oli!“ (39)

Katharina Toomemets | Videod: Sportland Eesti ja Robin Roots, 25. august 2018 16:42
Jaan Roose rekordikatse Swissoteli tornide vahelFoto: Robin Roots

„Võimas tunne oli!“ õhkab slackliner ehk tasakaaluliinil trikitaja Jaan Roose, kes tegi laupäeva pärastlõunal midagi täiesti erakordset – mees hüppas 117 meetri kõrgusel Swissoteli tornide vahele tõmmatud tasakaaluliinil tagurpidisalto ning püstitas sellega maailmarekordi.

„Proovis ma niimoodi ei maandunud, vaid ainult sellesama sündmuse ajal. See oli võimas. Kergendus oli, et sai tehtud,“ räägib Jaan, kes on selleks hullumeelseks trikiks valmistunud juba mitu aastat.

15 minutit enne triki algust on Swissoteli ümbrusesse kogunenud inimesi umbes saja kanti, kes kõik tahavad näha, kuidas Jaanil rekordikatse õnnestub. Veerand tundi enne tibab vihma ja tõuseb ka tuul. „Ei tea, kas ta teeb seal mingeid vigureid ka? Loodame, et ta ikka ümber ei mõtle,“ arutavad omavahel kaks vanahärrat, kes teavad täpselt, et Jaan on kunagi megastaar Madonnaga tuuritanud ja Venemaal talendisaates käinud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.04.2019
VIDEO | Vinge mees! Slackliner Jaan Roose sai hakkama järjekordse hullumeelse trikiga
31.08.2018
Jaan Roose: sain soojenduse ajal lindiga vastu nägu nii, et hambatükke lendas
28.08.2018
Slackliner Jaan Roose vigastas end pärast maailmarekordi püstitamist
25.08.2018
FOTOD JA VIDEOD | Eesti kuulsaim slackliner Jaan Roose tegi Tallinna tornide vahel trikitades maailmarekordi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee