Inimesed

Peeter Oja erakonnaplaan võtab jumet: see saab olema Eesti rahvusvaheline abrakadabra (42)

Ohtuleht.ee, 24. august 2018 22:20
Peeter OjaFoto: Alar Truu
Mõni päev tagasi avaldas näitleja Peeter Oja oma Facebooki lehel, et plaanib teha uut erakonda. Kui siis võis arvata, et tegu on pigem naljaga, hakkab nüüd mõte aina rohkem jumet võta ja Peeter värbab juba kaaslasi. 

"Mul on tunne, et minu algatatud idee, luua uus erakond Eesti 371, hakkab võtma jumet. Pooldajaid on. Nüüd oleks vaja teha järgmine samm. Raha! Kellel vähegi käpp sees moosigu Hooandja või Kulka tagatubades. Eriti hea, kui meiega liituks mõni maadlushuviline orientalist. Saaks EAS-ist ka tsiba," kirjutab Oja.

Samal teemal

"Olgem ausad, kui isegi Jürgen Veber sai oma hookus pookustele toetust, asi see meilegi piserdada. Eesti 371 saab olema Eesti rahvusvaheline abrakadabra! Oleks vaja ka mõnd kõiketeadvat politoloogi, kes meie tegemisi ja tulevikupotentsiaali positiivses võtmes analüüsib. Tõnis Saarts oma hiromantlike võimetega oleks ideaalne. Programmi kohapealt oleks tark olla hetkel vaoshoitud. Kui küsitakse, vastame, on laual ja tegeletakse."

"Maailmavaatelise määratluse koha pealt võime julgelt deklareerida. Me oleme bipolaarsed! Positsioonid erakonnas. Ma isiklikult võtaksin juba varakult halli kardinaali kanapee. Tunnen, et mul on varjatud võimeid horisontaalses asendis juhtida. Vahemärkus. Kella 14.00 – 16.00-ni mitte häirida."

Oma erakonna esimehe kohal näeb Peeter pigem naist."Eriti hea, kui ta oleks sama entukas, kui Riina Sikut. Suurte teotahteliste põlevate silmadega ja kohe kõike ärategev. Temast peaks jääma vastupidine mulje minust, et ta kunagi ei maga. Samas võiks tal olla mõttelõng kordades kvaliteetsem , kui Urve Palol. Sõbrad! Mulle tundub, et midagi suurt on sündimas. Iga ettepanek ei ole oodatud, aga kui muidu ei saa, siis kirjutage. Küll ma spetsialisti leian!"

Hea lugeja, kas sina hääletaksid Peetri erakonna poolt?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee