Marko AtsoFoto: Alar Truu
Kroonika 23. august 2018 20:13
"Mina vaatasin ja kuulasin Cerlit, kuid tegelikult oleksin kohe tahtnud ta voodisse krabada!" meenutab legendaarne trummar Marko Atso oma tundeid õhtust, mil ta oma kallima, tänase kihlatu Cerli Sarvega esimest korda kohtus.

Cerli (36) ja Marko (44) kohtusid 2014. aasta 4. aprillil Pärnu Kuursaalis Metsatöllu kontserdil.

"Nad hakkasid autogramme jagama ja ühel hetkel tekkis meil Markoga silmside," meenutas Cerli. Kui ta Markole juurde astus, et autogrammi küsida, haaras mees talt randmest ja naisel käis käest säde läbi.

Kuna mõlemad olid tutvusmishetkel suhtes - Marko kooselus ja Cerli abielus -, ei olnud asjade kulg aga nii kiire ja lihtne, kui kahe vaba inimese puhul.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

ma vaatasin ka pilte feissis 24. august 2018 19:10
sellest Cerlist- iga pildi peal sihuke krohv peal, et oma näojooni alt ei paistagi. 36 aastase kohta ikka väga kortsus nägu. Näeb oma mehe vanune välja küll.
tutvumised 24. august 2018 19:03
...Eesti moodi- ikka vahitakse ja krabatakse neid, kel perekond...Vabandust, aga mis kuramuse "jutt" saab läbi käia, kui sa, naine oled abielus ja laste ema??? Marko Atso vaadaku siis ette...küllap naine oma lastekarja keskelt vahel ikka mõnele kontserdile satub ja seal ka kindlasti mõne muusikuga kohe ka silmside tekib...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS