Anna PihlFoto: "Pealtnägija" Facebook
Toimetas Keit Paju 22. august 2018 17:54
„Pealtnägija“ ajakirjanik Anna Pihl (endine Gavronski) abiellus augustikuu alguses uuriva saate ajakirjaniku Kristjan Pihliga. Täna tehti nimevahetus ametlikuks ka töö juures, „Pealtnägija“ toimetuse uksel ilutseb nüüd silt Anna Pihli nimega.

Anna ja Kristjan jäid meediale esimest korda koos silma möödunud aasta detsembris ERR-i 90. sünnipäevagalal Estonia kontserdisaalis. Paar kihlus selle aasta kevadel. "See oli väga ilus, romantiline ja eriline hetk, mis tuli mulle tõelise üllatusena," lausus Anna tol korral ajakirjale Kroonika.

Abielust teatas hurmav saatejuht "Ringvaate" otsesaates. 

Lisaks „Pealtnägijale“, mille uus hooaeg jõuab eetrisse 5. septembrist, ootab Pihli ees sel sügisel ka uue debatisaate juhtimine, Andres Kuuse ja Johannes Tralla kõrval.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

appi 23. august 2018 11:30
Miks sellest küll kogu aeg räägitakse, aru ma ei saa...no kes ta siis on?
Priit 23. august 2018 11:48
Meedia tegelane, tuntud inimene ERR-st, saatest "Pealtnägija" ja tal on olnud seoses ERR-iga ning ka eraeluga selliseid sündmusi, millest paljud teada tahaksid. Muidugi nõustun selle kohapealt, et suht isekas ta on ning olek ül.be, muidugi TV-s see silma ei paista ja ta ei näitagi seda kaamera ees välja.
naine 23. august 2018 10:56
miks ta nime vahetas!!!
Priit 23. august 2018 11:26
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS