Inimesed

ÕL VIDEO | Anne Veski: igat päeva tuleb nautida: kunagi ei tea, millal see viimaseks jääb (31)

Jaanika Vilipo | Video: Erki Pärnaku, 21. august 2018, 00:45
Anne Veski  Erki Pärnaku
"Ma sorisin vanades paberites ja leidsin sealt Tallinna ostukaardid. Siis ma hakkasin mõtlema, kui suure arengu me oleme tegelikult teinud," lausus Anne Veski Kadrioru lossiaias toimunud presidendi vastuvõtul Õhtulehele antud videointervjuus.

Armastatud lauljanna tunnistas, et aeg on kõvasti edasi läinud ja muutused on tulnud üsna kiiresti. "Seepärast on hea tulla siia ja pidutseda," tunnistas Anne, kes kutsub end hea tuju saadikuks. 

Samal teemal

Veski rääkis, et asjade hullus, mis taasiseseisvumisega kaasa tuli, on temast mööda läinud. Selles osas on lauljanna heaks eeskujuks tema tütar. "Minu laps on rohelisest rohelisem ja tema ütleb ikka, et ei ole vaja osta liiga palju asju. Olen ka ise tabanud end viimasel ajal küsimast, kas seda kõike on ikka vaja? Vaatan poelettide küllust ja mõtlen, et inimesed on ülekaalulised. Kas seda kõike on ikka vaja, tekib küsimus," arutles Anne ning lisas, et eks see ole valikute küsimus. 

Lauljanna meenutas, 27 aasta tagust aega, kui ta koeraomanikuna igapäevaseid jalutuskäike tegi. Iga päev oli tunne nagu oleks pühapäev, kuna tunni aja jooksul võis mööduda üks auto, kuna bensiini ei olnud lihtsalt tol ajal saada. "Naljakas on see, et alguses ei olnud midagi ja nüüd on kõike nii palju."

Tugev riik saab jõudu sellest, kui inimesed püüavad elada nii, et ka teistel oleks hea. "Tee tööd nii palju, kui sa suudad ja naudi seda elu." Veski tahab kaasmaalastele südamele panna, et nad teinekord oma tugevat kriitikameelt pisut tagasi hoiaksid.

"Ma olen ka ise teinekord mõelnud, et ega poliitikud head asja ei tee. Teisest küljest, kui keegi poliitikasse ei lähe, siis pole ka neid inimesi, kes seda teeksid. Kiruda me võime alati, aga ole ise mees ja tee paremini! Mida vanemaks ma saan, seda rohkem mõistan, et eesti vanasõnad on elust enesest võetud," lausub lauljanna.

Elementaarsed põhitõed kipuvad Veski arvates inimestel ununema. "Tuleb lihtsalt elada ja igat päeva nautida, sest sa ei tea kunagi, millal see viimane tuleb."

31 KOMMENTAARI

d
defitsiit 21. august 2018, 18:28
Minu Saksa DV nukul oli niisugune soeng.
n
no siis tuleks juba TÄNA see pulgasoeng ümber lõigata 21. august 2018, 16:17
Ilusa näokujuga naine, talle sobiks lühike poisipea nagu valatud ja teeks 10 a. nooremaks ka.
Muidu jääbki selline koomiline pilt silme ette....
Loe kõiki (31)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee