Foto: Lääne prefektuur
Maarit Stepanov 15. august 2018 12:37
Neljapäevast pühapäevani toimub Pärnus Weekend festival, kuid muusikasõpradel, kel pole veel piletit, tasub olla ettevaatlik: politsei on saanud esimese teate pettusest.

Lääne prefektuur kirjutab oma sotsiaalmeediakontol, et teisipäeva õhtul jõudis nendeni teade inimeselt, kes oli ostnud Facebookis seal oma piletit müünud välismaalaselt festivalipääsme.

Kolme päeva pileti eest küsis müüja sada eurot. Pileti edastas müüja PDF-failina.

"Sama müüja olnuks valmis müüma ka mitu piletit, kuid ostja soovis kõigepealt veenduda, et pilet on kehtiv. Kahjuks piletit käepaela vastu vahetades selguski, et sama piletiga on käepael lunastatud juba nädalavahetusel," kirjeldab prefektuur.

"Soovitame kõigil festivalikülastajatel osta pileteid vaid korraldajalt ning mitte võtta põhjendamatuid riske," lisab politsei.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

njah 15. august 2018 15:34
Eelmisel aastal oli samamoodi, kui üks inimene tuli mitme piletiga, mille oli kelleltki netist ostnud. Piletit vahetades selgus, et kõik piletid on juba vahetatud käepaelte vastu. Seega pdf kujul pileteid võin müüa 10le inimesele, kuid saab see, kes esimesena realiseerima jõuab. Ülejäänutele jäävad tühjad pihud ja rahakott.
rs 15. august 2018 13:05
Ärge allge provokatsiionile, toetage vaeseid ja ostke pilet s.i.tamaja tagant!

SISUTURUNDUS