Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 17. august 

Astroloog Maria Angel, 16. august 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Tähtis on koostöö usaldusväärsete inimestega, vastutuse jagamine. Pööra tähelepanu oma partneritele, neilt saad nõu, abi ja toetust.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Võib olla tunne, et oled kohustuste koorma alla uppumas. Tee korralikult ja nurisemata ära kõik see, mida tegema pead.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Puutud kokku valdavalt meeldivate inimestega ja satud olukordadesse, mis on huvitavad ja võimalusi pakkuvad. Tahad ennast näidata ja oma mõtteid välja öelda. Teised on valmis sind kuulama.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Pere ja kodu on sinu jaoks samaaegselt nii rõõm kui ka kohustus. Tegutse selle nimel, et kodus oleks meeldiv ja turvaline olla. Panusta, et suhted kallite inimestega veel paremad oleks.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Võtad julgelt ette ka niisuguseid töid ja tegemisi, mis pole sugugi kerged. Suudad paljugi saavutada, ent seejuures on ülioluline, et kaaslased su panust väärtustada ja tunnustada oskaksid.

Neitsi
23. august – 22. september

Haara neist kinni, ent pea silmas, et tegevust peab hoolikalt planeerima ja edasi tuleb liikuda mõõdukas tempos. Kiirustamine ja riskide võtmine ei ole õigustatud.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Säilita rahu, ära lase negatiivsetel emotsioonidel end rivist välja lüüa. Kannatlikkus ja enesedistsipliin aitavad sind sammhaaval keerukast olukorrast välja.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Mõtle oma eesmärgid hoolikalt läbi ning räägi neist vaid väga usaldusväärsetele inimestele. Pigem lähtu põhimõttest, et rääkimine on vaid hõbe vaikimise kulla kõrval.

Ambur
22. november – 21. detsember

Lähtuda tuleks mitte isiklikest, vaid ühistest huvidest. Märka inimesi enda ümber, püüa neid mõista ja nendega arvestada.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Võimalik, et sinu tegevust kritiseeritakse karmilt. Tööalast kriitikat ei või isiklikult võtta, ent seda ei tohi ka tähelepanuta jätta – tee sellest omad järeldused, õpi oma vigadest.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Oled seiklustele avatud – tahad kogeda midagi niisugust, millega pole varem kokku puutunud, avastada kohti, kus sa pole varem käinud.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Võta aega selleks, et üksinda olla, oma soove ja vajadusi analüüsida. Luubi alla tasub võtta ka tunded, sest need mõjutavad su tegevust väga palju. Millised on su emotsioonide tekkepõhjused?

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Lõvi! Uuel aastaringil oled pidevalt tööga hõivatud. Tunned, et saad end töö kaudu teostada ja samas ka maailma paremaks muuta. Teistega suheldes ole rahumeelne ja sõbralik. Pealiskaudseid suhteid aeg ei soosi, panusta püsisuhtesse. Erimeelsuste korral näe vaeva nende lahendamisega.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee