Inimesed

Sõbrad, kes tähistasid neljapäeval näitleja 60. sünniaastapäeva, poleks osanud aastate eest uneski näha, et tähtsat pidu tuleb neil pidada Kukuta

ARVO KUKUMÄE ELUKAASLANE: Kuku elab mu südames – ja kuidas veel (56)

Katrin Lust, 10. august 2018 13:13
ARMASTUS ELAB EDASI: Marit Meri ja Arvo Kukumägi kohtusid esimest korda 12 aastat tagasi Prangli saarel. „Ta oli minu jaoks kulla väärtusega leid. Ta oli ja on mu elu kullatera,“ pihtis Marit mullu Eesti Päevalehe laupäevalehele LP. Pildil 2014. aastal Eesti meelelahutusauhindade jagamisel Vene teatris.Foto: Teet Malsroos

Olen teel Paeküla mõisamaadele, kus näitleja Arvo Kukumägi (sõprade jaoks lihtsalt Kuku) ja tema elukaaslane Marit Meri veetsid suve kõige magusamaid hetki. On neljapäev, 9. august ja täna on Kuku 60 aasta juubel.

Kuigi Kukut pole enam meiega aasta ja kolm kuud, elab ta Mariti südames edasi. Miks muidu on Marit korraldanud taevariigis elavale Kukule suure juubelipeo, kuhu ta on kutsunud kokku Kuku parimad sõbrad.

„Tead, kuidas ma kartsin südames, et äkki keegi ei tulegi,“ ütleb Marit tules hävinud mõisa vanast keldritrepist morsipurkidega üles marssides ja aeg-ajalt meeletus kuumuses juukseid laubalt ära puhudes. Mariti kartus, et Kuku suurele juubelile ei tule kedagi, ei pea paika, sest Tallinnast umbes 75 kilomeetri kaugusel asuvasse Paekülla on saabunud vähemalt sadakond inimest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.08.2018
Arvo Kukumägi viimane intervjuu: „Ma võiks vabalt juba minna.“
16.05.2018
RAINER SARNET: Arvo Kukumägi oli nagu laps – tal tuli naer ja nutt ruttu!
26.06.2017
"Arvo tuleb!" Eile lennutati Kukumäe tuhk tema kodukohale
20.05.2017
MÄLUMÄNG | Hüvasti, Arvo Kukumägi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee